Що нового?

Придбаний Літня схема, 2015 (Денис Борисов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 273 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що являє собою матеріал?
Конкретні кроки на кожен день! Що за чим і як потрібно робити!

Від підйому вранці з ліжка, склянки води і" походу в туалет", до прийому комплексного протеїну перед сном вночі! Причому я вкажу і скільки води і скільки протеїну потрібно випити.
Всі прийоми їжі: від сніданку багатого вуглеводами до вечері багатого білком. З конкретним зазначенням розміру порцій і послідовностей прийому їжі.
Від тижневого Спліта різної інтенсивності до конкретної тренування на всі м'язові групи до кількості підходів і повторень в них.

Три розділи: "про схему", "харчування", "тренування"!!!
У цьому посібнику питання теорії зачіпаються дуже поверхнево. Я вказую тільки чому і відразу ж переходжу до розгорнутих практичних рекомендацій. Мені здалося, що саме практичні схеми - це те, чого реально не вистачає багатьом. Тому я зробив цей матеріал!!!

Для кого:
В основному для чоловіків середнього рівня підготовки.
Досвідчені, якщо досягли результату, то вже встигли "набити шишки" і навчитися.
Повним новачкам (тільки прийшли в зал), якщо чесно, буде складно привчити себе робити всі рекомендації відразу! Крім того, рекомендації по тренуванню для них будуть марні, тому що вони ще не вміють правильно скорочувати свої м'язи і не підготували своє тіло до силового навантаження прогресуючого характеру.

Мета схеми:
Щільність м'язів + сухість + функціональність
У схемі присутній дефіцит калорій для того щоб позбутися від жиру і придбати окреслену мускулатуру. Це те, що ми називаємо сухістю. Що стосується щільності мускулатури, то це досить розмите поняття. Щільність або жорсткість ми будемо досягати за рахунок харчування і більшого тренувального обсягу. Функціональність-це питання пристосованості вашого тіла до вирішення повсякденних завдань. Досягати це ми будемо за рахунок скорочення відпочинку між підходами і більшої кількості повторень в самих підходах.

Технічні нюанси:
Матеріал представляє з себе:
  • PDF файл для читання
  • 2 відео файлу пояснень (по тренуваннях і харчуванню)
Ви отримаєте сам файл матеріалу + пояснювальне відео від мене до себе на пошту, після оплати матеріалу.
Під час першого запуску, можливе спрацьовування системи безпеки зі стандартним попередженням про запуск невідомого файлу. Тисніть сміливо" запустити " тому що цей файл містить тільки річну схему.
https://privatelink.de/?http://fit4life.ru/books/summer/schema.html
 
Угорі