Що нового?

Придбаний Магія таро від А до Я [Аліна Агіда]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12800 ГРН
Учасників: 0 з 34
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 391.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Маргот

Организатор



Онлайн курс Магічного Таро з 79 уроків.

Цей відеокурс дозволить вам пройти навчання Таро від першого знайомства до можливості за допомогою Таро змінювати події та ситуації у вашому житті.

Програма

1) Підготовчі відеоуроки
4 відеоуроки - перші кроки для успішного спілкування з картами Таро
Правила роботи з картами, вибір колоди, виготовлення вівтаря, налаштування перед ворожінням, мистецтво ставити питання картам Таро

2) Великі Аркани
22 відеоуроки - значення прямих та перевернутих карт з медитаціями (Старші аркани)
Кожному Аркану присвячений окремий відеоурок з повним розбором образу, символізму, астрологічної відповідності та значення Аркана в різних сферах – особистість, стосунки, кохання, гроші, робота, здоров'я

3) Розклади на Великих Арканах
13 відеоуроків - теорія та практика
6 розкладів, які допоможуть визначати час події, діагностувати здоров'я, енергетику приміщень та чакр людини, дізнатися про свою реінкарнацію, визначити енергії свого народження.

4) Практична частина розкладів
Робимо розклади разом зі мною
Під час відеоуроку ви зможете одразу робити свої розклади та їх коригувати. Молитви або змови додаються додатком до відеоуроку

5) Малі Аркани
15 відеоуроків-значення прямих та перевернутих карт (Молодші аркани)
Кожній групі Малих Арканів присвячений окремий відеоурок з повним розбором образів, символізму та значення Аркана в різних сферах – особистість, стосунки, кохання, гроші, робота, здоров'я

6) Розклади на повній колоді (теорія та практика)
10 відеоуроків-5 розкладів
У цьому модулі ви навчитеся розкладам: Вибір, Кельтський хрест, Анх, Взаємини (2 розклади). Корекції дозволять вам змінювати події, створювати нові сценарії у коханні, впливати на перебіг ваших ситуацій у житті

7) Великі розклади на повній колоді (теорія та практика)
8 відеоуроків - 4 розклади
Наймагічніші розклади - Гороскопічний, Лунар, Любовна та Грошова рулетка. Ці розклади дозволять робити діагностику по всіх сферах життя та змінювати енергію року, місяця, залучати гроші, кохання та програмувати сценарії будь-яких періодів життя.

Бонуси до курсу - Робочі зошити
До кожного модуля курсу ви отримуєте робочі зошити зі схемами та шаблонами розкладів, які надалі стануть вашою особистою Великою книгою Таро

https://agidatarot-school.com/kurstaro
 
Угорі