Що нового?

Придбаний Майстер гвоздестояння та основи енергетичної взаємодії (Володимир Макаров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4776 ГРН
Учасників: 1 з 36
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 138 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Курс буде максимально корисний, якщо ти:

  • далекий від езотерики і просто хочеш навчиться справлятися зі страхами і підвищити стійкість до болю (фізичної і душевної) і зміцнити здоров'я.
  • чув про практику гвоздестояння, але самостійно боїшся до неї підступитися. Дошка є, але стояти "в кайф" поки не виходить.
  • викладач йоги, жіночих практик, практикуючий психолог або психотерапевт, цілитель, майстер бойових мистецтв, який хоче розширити свій інструментарій і збільшити цінність своїх послуг.
  • вже самостійно стоїш на цвяхах і тепер хочеш до кінця розкрити можливості цієї практики і почати професійно ставити інших людей.
Встань на цвяхи самостійно і безпечно через 14 днів (вже під час проходження курсу) завдяки авторській методиці, заснованої на древніх йогічних техніках і сучасних психологічних методах.

після закінчення курсу ти:
  1. Впевнено і безпечно встанеш сам на дошку. Зміцниш здоров'я, волю і дисципліну.
  2. Зможеш заробляти від 3000 руб за сесію відразу після навчання, працюючи не виходячи з дому
  3. Навчишся справлятися зі страхами і підвищити стійкість до болю: до фізичної і душевної
  4. Завдяки персональному зворотному зв'язку ти отримаєш практичний досвід постановки на цвяхи, а не просто "голу" теорію.
  5. Отримаєш навик управління енергією і своїми станами. Розвинеш емпатію.
  6. Якщо ти вже допомагаєш людям (тренер, психотерапевт, коуч), то зможеш підняти цінність своїх послуг за допомогою нового інструменту, що допомагає розкрити потенціал людини
головні результати програми
  1. Будеш стояти на дошці від 40 хвилин, впевнено, в кайф і безпечно.
  2. Зможеш заробляти від 3500 руб за сеанс ставлячи інших людей, працюючи там, де тобі комфортно.
  3. Навчишся трансформувати страх в енергію для реалізації своїх цілей, підвищити стійкість до болю (фізичної і душевної) і зміцниш здоров'я, волю і дисципліну.
  4. Отримаєш навик управління енергією і своїми станами (емоціями, часом, думками).
  5. Навчишся відчувати своє внутрішнє я, отримувати відповіді на свої питання і ясно бачити цілі.
  6. Отримаєш домашній інструмент перезавантаження після робочого дня, зняття напружень, стресу і депресій.
Повна програма потоку:
Вступна лекція
Модуль 1
Урок 1. Структура підготовчих практик
Урок 2. Практика гармонізуюче дихання
Урок 3. Практика знайомство з тілом
Урок 4. Активація нервової системи
Урок 5. Перехресне розслаблення
Урок 6. Спеціальна медитація на посилення
Урок 7. Підготовка до самостійного вставання
Урок 8. Самостійне вставання

Модуль 2
Урок 1. Бути провідником
Урок 2. Додаткові техніки і деталі по практиці постановки на цвяхи
Урок 3. Психосоматичні причини виникнення хвороб і енерго блоків
Урок 4. Бонус. Оргазмасана
Урок 5. Принципи управління станом. Техніка. Рольові моделі

  • бонус МК затребуваний майстер
  • PDF по створенню наміри
http://sadhumaster.tilda.ws/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі