Що нового?

Придбаний [Матриця долі] Програма розрахунку Здоров'я (Айран По, Джулі по)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 3 з 76
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 50.3 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Програма створена для розрахунку нумерологічного за конспектами Айрен і Джулі по – стільники кармічних хвороб.
Програма цікава своїми трактуваннями, які ви можете змінювати під себе адже ви спостерігаєте світ і ваш світ може відрізнятися від спостереження авторів.
Другий плюс програми-швидке перенесення в Word а там вже або роздруковуйте, або відразу файлом відправляйте клієнту. Файл написаний в Exel, що дозволяє прозоро розуміти формули, і причинно-наслідкові зв'язки.

Програма рахує за конспектами авторів російською та англійською мовами.
  1. що вважає програма для розрахунку Сот кармічних хвороб:
  2. стільники
  3. тіні хвороб для кожної з них
  4. критичний вік
  5. консультації по стільниках (заповнюється автоматично)
  6. Мед. прогностика Рік/місяць/день
  7. графік Здоров'я
  8. графік імунітету
  9. графік біоритмів
  10. Карта хвороби (хворобу вписуєте самі)
Купуючи автоматичну програму, ви без зусиль зможете самостійно розрахувати стільники кармічних хвороб і прогностику здоров'я будь-якої людини, оцінити ризики захворювань програма максимально інформативна і практично повністю автоматична.

Від вас вимагається одноразово ввести дані, і Ви отримуєте детальну характеристику Вашого здоров'я. Всі розрахунки проводяться автоматично, трактування виводяться виключно за вашим запитом, без зайвої інформації. Ви отримуєте кінцевий повний результат, який з легкістю зможете скопіювати в будь-який редактор і роздрукувати.

https://sudba.org/biblioteka/programma-rascheta-zdorovya-po-konspektam-ajren-i-dzhuli-po.html
 
Останнє редагування модератором:
Угорі