Що нового?

Придбаний Матриця здоров'я (Юрій Сбітнєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 1 з 83
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 45.6 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Системний підхід до попередження, виявлення та вирішення проблем в області здоров'я, з використанням ба цзи, ци мень, фен шуй і китайської медицини

  • Духовні аспекти здоров'я
  • Ментальні аспекти здоров'я
  • Фізичні прояви хвороб
Чому саме цей проект?
Я поясню свої доводи, а ви подумайте про свої.
  • унікальний підхід до проблем у сфері здоров'я
можна скільки завгодно міркувати про діагностики захворювань в рамках будь-якої системи китайської метафізики, але якщо ви робите висновки у відриві від аспектів китайської медицини, мало ймовірно, що ці міркування приведуть вас до того рішення, яке ви будете в змозі використовувати, а значить і сам результат буде під питанням.

У цьому курсі ви знайдете синтез китайської метафізики і китайської медицини і це унікальний підхід до вирішення проблеми в сфері здоров'я. І, я не пригадаю жодного проекту, де цей синтез був би реалізований повною мірою.
  • є багато різних проектів про здоров'я, однак, практично завжди вони розглядають цю тему стосовно однієї з систем в китайській метафізиці. Наприклад, в фен шуй або ба цзи
однак комплексний підхід до розгляду питань здоров'я, має явні переваги, так як доповнює аналіз важливими деталями. Наприклад, неможливо побачити в ба цзи ту проблему, яка сформувалася через проблеми в фен шуй.
  • У більшості проектів розглядаються виключно проблеми фізичного плану
але, не всі проблеми, особливо це стосується хронічних захворювань, піддаються лікуванню на фізичному плані. Адже їх причиною часто є емоційні, ментальні або духовні проблеми.

Значить і рішення цих проблем має починатися на тих же планах, на яких була спровокована хвороба.

У представленому проекті всі прояви хвороб розглядаються комплексно на всіх рівнях: фізичному, ментальному, емоційному і духовному.

П'ять ключових елементів в центрі нашої уваги

Яку б тему ми не розглядали, яку б систему для цього не використовували, якщо мова йде про китайську метафізику, то в центрі нашої уваги завжди будуть 5 елементів.

Якщо це ба цзи, то небесні стовбури і земні гілки з яких складається карта долі (народження), а так само стовпи удачі, років і місяців, все це суть 5-ти елементів.

Якщо це фен шуй, то зірки, сектора, палаци і триграми - це все суть 5-ти елементів.

Якщо це ци мень, то зірки, Врата, стовбури і Духи, а так само фонові енергії палаців - це все суть 5-ти елементів.

Якщо це китайська медицина, то всі фізичні органи і частини нашого тіла, емоції, ментальні і духовні аспекти - це все суть 5-ти елементів.

Власне, саме 5 елементів об'єднують всі ці системи між собою і дозволяють здійснити комплексний підхід до попередження, виявлення та вирішення проблем в області здоров'я.

Саме це визначає програму проекту і послідовність викладу в ній матеріалу.

Першою метою є розуміння суті п'яти елементів, з точки зору здоров'я, у всьому різноманітті цих елементів, в кожній з перерахованих вище систем.

Ми почнемо з обговорення аспектів китайської медицини. Потім перенесемо всі ці аспекти на карти ба цзи і ци мень. Я допоможу вам навчитися розуміти свій будинок, його вплив на ваше здоров'я.

Йтиметься про діагностику, можливі результати від тих впливів, які ми бачимо, а так само про те, що можна зробити, щоб це змінити.

які теми пропонуються до розгляду в цьому проекті?


1. П'ять елементів в аспектах китайської медицини

В рамках цього блоку вам будуть запропоновані наступні теми:

сезонність 5 елементів, властивості людини, що випливають із сезонності, прояви дисбалансу

Наприклад, креативність для Дерева-здатність творити все з нічого. Навесні ви спочатку бачите безплідну землю, а потім ландшафт кардинально змінюється, стає родючим...

Уявіть художника, який бере порожнє полотно, а потім перетворює його на витвір мистецтва.

зв'язок елементів в процесі реалізації потенціалу, закладеного в кожному з них

Наприклад, гнучкість для Дерева, яку він отримує завдяки воді.

У людині цей потенціал маніфестується через силу волі: скільки б разів я не впав, я встану і спробую знову. Це властивість води, але реалізується воно через Дерево.

колір, звук і запах елементів, їх впливу і прояв в аспектах здоров'я

Наприклад, відповідність кольору того чи іншого елементу, це не просто символізм і потрібно ставитися до цих відповідностей серйозно.

Наприклад, білірубін-це сіль в жовчному міхурі, яка допомагає травленню. Злегка зеленуватий відтінок шкіри буде говорити про проникнення цієї солі в шкірні покриви і про дизбалансе Дерева...

Те ж можна сказати і про відповідності елементів звукам і запахам.

емоції, пов'язані з елементами; прояви, дисбаланс і його вплив на аспекти здоров'я

Наприклад, якщо ми говоримо про дерево, то йому, серед інших, відповідають злість і надія. Вам здається, що потрібно контролювати злість і культивувати в собі надію? Ви не праві...

Відсутність здатності проявити злість тоді, коли це необхідно - це дисбаланс Дерева.

Помилковий оптимізм і нездатність бачити погане, як і повна відсутність надії - це втрата зв'язку з реальністю і свідчення дисбалансу Дерева.

Обидві ситуації призводять до патологічних наслідків, як в повсякденному житті, так і в стані здоров'я...

фізичні органи та їх відповідності на різних рівнях, відповідно до їх приналежністю 5 елементам

функції тіла, відповідно до їх приналежністю 5 елементам

рекомендації: три типи дисбалансу кожного елемента і методи їх усунення

практичні вправи

Головним результатом проходження цього блоку буде...

Глибоке розуміння відповідностей 5 елементів і їх проявів на різних рівнях з точки зору здоров'я і хвороб. Здатність за непрямими ознаками виявляти дисбаланс елементів і пов'язувати їх з аспектами свого здоров'я. За допомогою практичних вправ і грунтуючись на отриманих рекомендаціях, приймати рішення про необхідні дії для усунення дисбалансу елементів.


2. Застосування отриманих знань про 5 елементах, при діагностиці проблем зі здоров'ям в ба цзи

В рамках цього блоку вам будуть запропоновані наступні теми:

кількісний аналіз 5 елементів в ба цзи і його використання в діагностиці захворювань

якісний аналіз 5 елементів в ба цзи і його використання в діагностиці захворювань

взаємний вплив і залежність елементів один від одного, зміни в якісних характеристиках, викликані цими зв'язками з точки зору здоров'я

вплив на якість елемента зіткнень, шкоди, покарання і т. д. і відображення цих впливів в аспектах здоров'я

специфічні рекомендації, що випливають з проблем зі здоров'ям, виявленим при діагностиці в ба цзи

Головним результатом проходження цього блоку буде...

Здатність робити якісний і кількісний аналіз елементів в карті ба цзи, діагностувати проблеми і давати специфічні рекомендації, що випливають з проблем зі здоров'ям, виявленим при діагностиці в ба цзи.


3. Ци мень в питаннях діагностики стану здоров'я і пошуку рішень для виявлених проблем

В рамках цього блоку вам будуть запропоновані наступні теми:

два способи ідентифікації проблем зі здоров'ям на рівні ци мень: прогнози та аналіз карти долі

елементні відповідності операторів таблиці ци мень і випливають з цього зв'язку зі здоров'ям людини на різних рівнях

теорія і практика складання прогнозів для діагностики здоров'я в ци мень

теорія і практика діагностики здоров'я при аналізі карти долі в ци мень

Головним результатом проходження цього блоку буде...

Здатність діагностувати можливі проблеми зі здоров'ям за допомогою складання прогнозів в ци мень, а так само за допомогою аналізу аспектів здоров'я в карті долі.

Ци мень відрізняється можливістю не просто виявити проблему зі здоров'ям, але і відразу ж виробити рекомендації щодо усунення цієї проблеми - це те, чому ви можете навчитися, вивчивши цей розділ.


4. Діагностики стану здоров'я на рівні фен шуй вашого будинку

В рамках цього блоку вам будуть запропоновані наступні теми:

5 факторів, що впливають на здоров'я з точки зору фен шуй

проекції Вашої карти долі в ба цзи на простір вашого будинку і впливу через ці проекції на ваше здоров'я

зірки і їх відповідності в практиці діагностики здоров'я на рівні фен шуй

сектора і їх відповідності в практиці діагностики здоров'я на рівні фен шуй

приклади діагностики здоров'я в фен шуй з рекомендаціями щодо виправлення ситуації

Головним результатом проходження цього блоку буде...

Здатність визначати зв'язок несприятливих аспектів фен шуй свого будинку з проблемами на рівні здоров'я тих членів сім'ї, на яких ці аспекти здатні зробити реальний вплив.
Робочий зошит
Підручник для самостійного опрацювання своєї ситуації

Хороша теорія, це звичайно здорово. Однак, саме практичне опрацювання курсу на своїй особистій ситуації є ключем до того результату, який ви реально зможете отримати.

http://fengshui-course.ru/health-m/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі