Що нового?

Придбаний Мега-пакет: Оптимум. Дебіторка 2.0. Інвестор-гід (Вадим Куклін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14302 ГРН
Учасників: 0 з 98
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 151.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс "Оптимум"
  • Програма курсу дозволить отримати повну інформацію про роботу на аукціонах з банкрутства.
  • відеоуроки з теорії та практики роботи на аукціонах з банкрутства
  • Практикум з подачі заявки на будь-яких типах електронних майданчиків робота на Федресурсі
  • реєстрація, акредитація та пошук лотів на основних електронних торгових майданчиках
  • підготовка згоди подружжя та шлюбного договору для торгів
  • огляд чотирьох кращих сервісів для дистанційного аналізу нерухомості
  • відео"хитрощі організаторів торгів"
  • Практикум "оскарження неправомірних дій організатора торгів"
відео-курс "дебіторська заборгованість: від пошуку до стягнення 2.0
  • Теорія і законодавство. Ви отримаєте уявлення про всіх законодавчих нормах, що регламентують покупку і стягнення ДЗ на торгах. Для цього не потрібно ставати юристом. Я дам вам термінологію, що застосовується при стягненні боргів.
  • Робота з боргами фізосіб. Ви навчитеся працювати з фізособами-позичальниками за кредитними боргами і фізособами-боржниками за комунальними боргами. Розберетеся з тим як купувати кредитні борги у агентства зі страхування вкладів.
  • Алгоритм пошуку прибуткової дебіторки. Я виділяю три етапи до покупки ДЗ. Ми детально зупинимося на всіх і зі 100% впевненістю можу сказати, що ви зможете швидко знаходити ліквідні дебіторки.
  • Робота з боргами компаній. Ви дізнаєтеся всі тонкощі роботи з боргами юросіб та індивідуальних підприємців. Схеми практичної взаємодії з різними типами боржників.
  • аналіз дебіторки. Ви зможете вільно отримувати інформацію по боржнику, використовуючи З відкриті джерела в мережі Інтернет і спеціалізовані сервіси. Навчіться робити запит документів у організатора торгів.
  • оформлення правонаступництва. Ви зможете самостійно і дистанційно проводити процедуру процесуального правонаступництва. Які документи подавати і куди. Розберетеся чому працювати з дебіторкою можна і дистанційно.
  • досудова взаємодія з боржником. Я дам вам вичерпну інформацію про те, чому не варто доводити справу до суду. Навчу вас домовитися з боржником.
  • судове стягнення боргу. Не будучи юристом ви навчитеся подавати позовні заяви в суди, готувати всі необхідні документи, оплачувати держмито в арбітраж і судах загальної юрисдикції, а також вважати пеню до основного боргу.
  • Робота зі службою судових приставів. Ви зумієте вибудовувати взаємодію з будь-яким співробітником ФССП. Контролювати хід виконавчого провадження. А при необхідності змусити пристава працювати.
  • залік своїх боргів. Я дам вам робочу технологію заміни свого боргу перед судовими приставами за боргами, не забезпеченим майном, на дебіторку, куплену на аукціоні з банкрутства за копійки.
відео-гід "Працюємо з інвестором і в якості агента"
  • цей продукт дасть вам знання про те як знайти інвестора і вибудувати з ним взаємини. Курс складається з двох відео-уроків. Один з них присвячений роботі в якості агента за клієнта на торгах з банкрутства.
БОНУС. новий погляд на аукціони 3.0 2017-2018 (Вадим Куклін)
 
Угорі