Що нового?

Придбаний [Метод Сільва] Набір медитацій-найкращий я

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 773 ГРН
Учасників: 2 з 15
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 53.6 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



ось, що входить в колекцію "Кращий Я":
  • Медитація №1:"Створення нових грошових переконань"
  • Медитація №2:"поліпшення здоров'я"
  • Медитація № 3:"управління вагою"
  • Медитація № 4:"дзеркало свідомості для кар'єрного росту"
  • Медитація № 5:"Метаморфоза"
  • Медитація № 6:"підвищення самооцінки"
  • Медитація № 7:"прощення"
  • Медитація № 8:"розмова з розумом"
  • Медитація № 9:"Управління звичками"
  • Медитація №10:"подолання перешкод"
Медитація №1:"Створення нових грошових переконань"
У цій вправі ви дізнаєтеся, як і коли сформувалася Ваша думка про гроші. Ви дозволите спогадам, досвіду та людям вашого минулого вийти на поверхню та виявити переконання, які були результатом минулого досвіду. Це дозволить вам раз і назавжди прибрати і переосмислити ці марні і обмежують у фінансовому відношенні переконання.
Медитація № 2:"поліпшення здоров'я"
У цій вправі ви представите велике енергетичне сито, яке видалить все, що викликає проблеми зі здоров'ям, які впливають на функції вашого мозку і тіла. Ви пробачите людей, ситуації і речі, які викликають негативні емоції, викликають напругу і порушує функції здоров'я. Ця вправа ідеально підходить для поліпшення здоров'я, боротьби з хворобою Альцгеймера та зміцнення імунної системи.
Медитація № 3:"управління вагою"
Ідеальна вага для вашого типу тіла гарантує здоров'я, енергію та силу. Дана вправа запустить механізми, які допоможуть вам досягти ваших цілей щодо ваги і здоров'я. Ця медитація, наповнена емоціями та енергією, привнесе усвідомленість у ваші харчові звички та допоможе закріпити нові, здорові звички.
Медитація № 4: "дзеркало свідомості для кар'єрного росту"
Одна з найпопулярніших технік Хозе Сільви "дзеркало свідомості", як кажуть практикуючі Сільви, творить чудеса. Ця дуже енергійна версія "Дзеркала свідомості" фокусується на кристалізації ваших кар'єрних цілей, роблячи їх дуже досяжними. Вправа включає в себе суб'єктивні енергії бажання, віри і очікування і проектує вас в майбутнє, де ви зможете повністю випробувати свій кар'єрний успіх.
Медитація № 5:"Метаморфоза"
У цій вправі ви відчуєте свою трансформацію з вашої нинішньої форми і звичок в звички успішної людини у всіх сенсах.Уявіть, що ви укладені в кокон зі своїми старими секретами, які викликають у вас сором і провину, і ви хочете, щоб все було інакше. Перебуваючи в коконі, ви стаєте красивішими, сильнішими і здоровішими; ваші крила розвиваються; ви стаєте настільки сильними, що можете пробитися крізь оболонку свого кокона до нового життя в достатку.
Медитація № 6:"підвищення самооцінки"
Кожна людина має набір певних навичок або здібностей, які може виконувати на високому рівні і які змушують його відчувати себе впевнено. У цій вправі ви згадаєте і зафіксуєте почуття впевненості, яке призводить до високої самооцінки, і ви дізнаєтеся, як прищепити почуття власної гідності в усі сфери життя, які, на вашу думку, необхідні.
Медитація № 7:"прощення"
У цій вправі ви пробачите членів сім'ї, які на вашу думку образили вас або кого образили ви. Вам не потрібно миритися з проступками минулого, але вам потрібно відпустити минуле, щоб рухатися до життя своєї мрії. Прощення має силу зцілювати кожну частину вашого буття; дух, розум, тіло та емоції. Прощення може пом'якшити неприємні почуття між людьми, відновити розірвані стосунки і дати вам необхідні сили для здорового просування вперед.
Медитація № 8:"розмова з розумом"
У цій вправі ви усвідомлюєте цінність своїх думок, намірів, переконань і поведінки в моменти, коли вони можуть мати найбільший вплив на ваше життя або життя інших. Ви надасте своєму нематеріальному розуму відчутну форму, з якою ви можете спілкуватися, щоб покращити якість своїх думок і ставлення до речей, які викликають у вас стрес, розчарування, нетерпіння, злість або страх.
Медитація № 9:"Управління звичками"
Більшість людей мають принаймні одну шкідливу звичку. Ваш загальний успіх, який включає здоров'я, кар'єру, процвітання, щастя та стосунки, значною мірою залежатиме від ваших життєвих звичок. У цій вправі ви виберете звичку, від якої хочете звільнитися, і перетворите дану звичку в нову і корисну.
Медитація №10:"подолання перешкод"
У цій вправі ви зможете оцінити, що заважає вам досягти тієї чи іншої мети. Ви пропрацюєте такі почуття, як страх, безнадійність, злість і створите новий образ вас, що володіє силою досягти всього, чого побажаєте. У цій вправі ви зустрінетеся з" майбутнім " вами, який вже досяг мети, і запитайте його або її про стратегію успіху.

https://www.metodsilva.ru/betterme/promo/?gcmes=2032864105&gcmlg=962007
 
Останнє редагування модератором:
Угорі