Що нового?

Придбаний Мистецтво переговорів з чоловіками (lenaproeto)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1467 ГРН
Учасників: 2 з 19
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 80.3 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



кожному з нас щодня доводиться про щось домовлятися: про місце і час зустрічі з подругами, вирішувати питання всередині сім'ї або всередині колективу, домовлятися з персоналом або переконувати продавців піти нам на поступки? Чи часто ви виходите переможцем з таких переговорів?

А якщо привід більш істотний і партнером виступає ваш чоловік? Чи часто вам вдається вийти переможцем з таких переговорів ?

Ваш чоловік вже подарував вам сумку вашої мрії?
А машину?
А чи погодиться ваш чоловік посидіти з дітьми в свій вихідний, що б ви зустрілися з подругами?


Якщо ще ні, то мій вебінар-те, що Вам необхідно!

На вебінарі я розбираю такі питання як:

  • Як і які питання задавати, щоб з'ясувати потреби чоловіка
  • як просити подарунки і отримувати їх
  • як домовлятися про свої вигоди
  • Як реагувати на відмови, агресивну поведінку та ультиматуми
  • Як вивести переговори у форму"win-win"
  • як домовлятися про великі подарунки, такі як машини, квартири тощо
  • Як побороти страх вступати в переговори і заявляти про свої вигоди (техніка)
  • і багато іншого ...
про автора:
Привіт! Я думаю, якщо ви потрапили на цю сторінку, то мені не потрібно представлятися, тому що ви і так вже знаєте, хто я. а якщо не знаєте, то представлюся саме для вас.

Мене звуть Олена, і все своє доросле життя я спілкуюся з чоловіками. З 20 років я починала працювати в елітному Московському ескорт-агентстві, в 23 стала самостійно знайомитися з чоловіками і домовлятися про гроші та Подарунки За зустрічі. Середня вартість такої зустрічі для чоловіка становить $4.000, а більше, скільки чоловік залишив мені за одну (!) проведену ніч-2,5 млн рублів. І я вмію домовлятися і брати такі гроші.

Вже рік я — успішний жіночий коуч, на особистих консультаціях я допомагаю дівчатам домовлятися зі своїми чоловіками про зміст, про подарунки у вигляді квартир, машин і брендових речей, а дружинам-отримувати гроші і подарунки від чоловіків, коли, здавалося б, всі методи вже випробувані і вивчені, і нічого вже не допоможе. На цьому вебінарі я поставила собі за мету навчити цьому вас.

у програмі: оновлений вебінар, аудіоповідомлення та гіпнотерапія від страхів

https://lenaproetoreal.ru
 
Останнє редагування модератором:
Угорі