Що нового?

Придбаний [Міністерство успіху] Гиперзащита. Тариф "Без питань" (Інна Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 1 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 61.2 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


на цьому вебінарі ми розберемо:

Що таке гиперзащита?

Чому ти не бачиш чоловіків навколо себе?

Чому якщо бачиш, то всі вони жахливі і не те?

Чому ти з ними пасивно налякана або агресивна?

Чому не складається діалог?

Чому вони тебе не "заводять"?

Як вийти зі стану"лялечки"

Техніки по роботі з гіперзахистом

Позбавлення від гіперзахисту

Техніки ресурсності

Після будь-якого руйнування-йде процес спокою і відновлення. Спокій-це, якщо говорити дуже спрощено, відсторонення мозку від проблем, які можуть порушити цей спокій: "не думай про це зараз", "не хочу це робити" або "вирішу це потім" - говорить мозок, як тільки ти хочеш почати якусь діяльність.

Він тебе захищає. Він не хоче, щоб ти нервувала, знову хвилювалася про якісь спогади або ділила думки-іноді він навіть блокує від тебе серйозні і небезпечні для тебе спогади. Бувало таке, що не можеш згадати що відбувалося якесь яскраве негативна подія? Я знаю, бувало. І не рідко. Це ось він-наш мозок, йому спасибі. Його функція під час спокою – вберегти тебе.

Після виходу із залежних відносин мозок "боїться" починати нові, з цієї ж причини – вберегти тебе від стресу, тому як для нього це все виглядає ось так: "плавали, знаємо, мені це зараз точно не потрібно". Мозок відключає у тебе здатність помічати чоловіків, якщо чоловіки на тебе звертають увагу – тобі стає неприємно або страшно.

І ти розумієш, що все – потрібно зробити перепочинок. Потрібно відпустити ситуацію і побути на спокої. І приймаєш своє це стан. Тумблер наявності чоловіків і вирішення проблем перещелківается на"викл". Привіт, стан "лялечки"! Ти в панцирі, тобі там добре і затишно, ніхто не цікавить, небезпеки для мозку немає. Всі щасливі, так би мовити) відмінно)

Якщо через місяці 3 ти помічаєш, що ти вже не так агресивно реагуєш на зовнішні подразники, тобі починає хотітися щось робити або ти починаєш потроху помічати чоловіків-це значить твій мозок "заспокоюється", починає розуміти, що зовнішній світ не представляє небезпеки і потихеньку починає свою стандартну діяльність, де ти відчуваєш себе відновленої і ресурсної. Все супер, мила! Ти знову живеш і все у тебе йде правильно!

Але! ЯКЩО СТАН "ЛЯЛЕЧКИ", ВІДСУТНІСТЬ РЕСУРСУ, АПАТІЯ, СТРАХ І НЕДОВІРУ ДО ЧОЛОВІКІВ залишається з тобою довше ніж на 3 місяці, якщо ти вже начебто і хочеш нових відносин, а нічого не виходить, чоловіки тобі всі не ті, все дурні, ідіоти, ти не можеш з ними вибудувати діалог, тому що "ну а що – з ними нема про що говорити, а я і не хочу навіть заново все ось це починати, дізнаватися, піду я з цього сайту знайомств, гори воно все вогнем, там все одно всі неадекватні сидять!"- то це означає, що твій мозок отримав таку сильну травму, що сам він не відновиться і навіть не збирається – ТИ В ГІПЕРЗАХИСТ. І так може залишитися назавжди.

Я знаю як допомогти. І я допоможу.

https://privatelink.de/?https://inessalitvi.ru/futureweb/giperzaschita#go
 
Угорі