Що нового?

Придбаний Навчання методу ДПДГ: десенсибілізація і переробка рухом очей (Василь Смирнов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 1 з 12
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 111.5 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Шановні колеги! Запрошуємо вас на одноденний навчальний вебінар із застосування методу ДПДГ з дистанційними клієнтами. Вебінар пройде 31 травня з 10.00 до 17.00 на платформі Zoom.

програма:
  • Частина 1-Теоретичні основи методу (коротко), протоколи роботи (коротко), вправи
  • Частина 2-детальний розбір короткого протоколу роботи (80% роботи проводиться в ньому), вправи, рекомендації по самостійній роботі методом ДПДГ (з собою), парковка між сесіями (ключовий момент дистанційної роботи!)
  • Частина 3-Робота із заблокованою переробкою, ознаки успішного опрацювання, що з клієнтом робити по кроках
  • Частина 4-Протокол роботи з соматичними порушеннями (коротко)
  • Частина 5-Особливості роботи з дистанційними клієнтами, робота з "гострими" клієнтами, відповіді на питання.
ведучий вебінару: короткостроковий психолог, фахівець по роботі методом ДПДГ Василь Смирнов (навчався у доктора медичних наук проф.В. А. Доморацького і кандидата психологічних наук С. і. Масловського).
https://dpdg.top/obuchenie-metodu-dpdg-emdr/
 
Останнє редагування модератором:
Записалася. Можу скинути на укр. картку? Не розібралась з цими монетами. Чи вірно я раніше зробила? Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Записалася. Можу скинути на укр. картку? Не розібралась з цими монетами. Чи вірно я раніше зробила? Дякую
скинув реквізити в листуванні з реквізитами. Прохання всі питання по оплатах там вирішувати.
 
Угорі