Що нового?

Придбаний Найкращий курс по Reels. Тариф Лайт (Галина Шувалова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8787 ГРН
Учасників: 3 з 39
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 234.3 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Привіт, мене звуть Галина.
Я професійний фотограф, живу і працюю в Лос Анджелесі.
З фотосесіями і майстер-класами я об'їздила безліч міст і країн.
Але справжні перспективи зростання мені відкрилися саме з відео.
Відео Reels-це драйвер моїх досягнень.
Якщо ви хочете навчиться робити круті, вірусні Reels — я поділюся з вами своїми знаннями і напрацюваннями. Розповім і наочно покажу, як робити відео, які будуть приводити в захват всіх смотрящих.
Приєднуйтесь до нашої великої спільноти однодумців!

Курс для вас, якщо ви:
  • хочете заявити про свій продукт на мільйонну аудиторію, отримувати клієнтів без вкладення в рекламу
  • хочете навчитися знімати Reels або перебуваєте на початковому етапі
    освоєння
  • хочете знімати вірусні Reels, які набирають мільйони переглядів
  • потребуєте чітких покрокових дій
  • соромитеся знімати себе на камеру і хочете навчитися правильнопозувати На відео
  • хочете освоїти професію рілсмейкер і почати заробляти за допомогою створення коротких відео
про що буде говорити
Теми, які ми розберемо:
  • відео REELS
    Розповім алгоритм створення роликів, які набирають тисячі переглядів і просувають ваш блог.
  • обробка та монтаж відео
    Які програми я використовую, мій алгоритм роботи в кожній з них, як робити трендову обробку, лайфхаки, що спрощують життя.
  • Я на відео
    Як записувати себе на відео, як позувати на відео. чим відрізняються фото і відео, лайфхаки, як полегшити ситуацію для тих, хто взагалі не вміє і соромиться.
  • найчастіші помилки при створенні відео
    Розберемо їх детально і визначимо, як їх уникати.
  • технічні моменти зйомки
    Налаштування, дозвіл, частота кадрів, пропорції, кут зйомки, світло, тривалість, напрямок руху, що можна і що не можна включати в кадр.
  • ідеологія зйомки
    З чого починається зйомка, ідея, зміна планів, зміна кадрів, музика, світло, колір, з якої точки вести зйомку.
  • Підготовка до зйомки
    Що знадобиться, чек-лист підготовки, психологічні блоки, як з ними працювати, лайфаки як впоратися зі соромом і невпевненістю.
https://privatelink.de/?https://video.galinashuvalova.com/
 
Угорі