Що нового?

Набір учасників Напиши історію, квітень 2019 (Олена Брозовська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 4
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 286.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Навчіться писати сторітеллінг за 12 понеділків.
"ось я написала пост-історію, але не можу зрозуміти, зачепить вона читачів або її перегорнуть?"Якщо ви ставите цим питанням, значить, поки не знаєте прийоми, які роблять початок інтригуючим і утримують увагу аудиторії до останньої точки, завдяки яким заголовок стає цікавим, а фінал - ефектним. Ключове слово тут - "поки", тому що я вже придумала спеціальний курс, на якому можна навчитися яскравому сторітеллінгу.

Дізнаватися про лайфхаки і тонкощі сторітеллінга можна прямо по електронній пошті — щопонеділка я буду надсилати вам секретний лист. Чому секретне? Тому що в Instagram всього цього не буде. Як би щедро Я не ділилася в постах і на марафонах прийомами, технічно неможливо вмістити туди купу прикладів, показати, як треба і як не треба. А в листі поштою це зробити легко.
  • розповім про декілька способів зробити заголовок яскравим
  • Покажу на численних прикладах, що вбиває історію, а що робить її захоплюючою
  • поділюся секретними прийомами, як захопити читача з перших рядків і утримувати його увагу, навіть якщо в тексті ...надцять абзаців
  • навчу шукати цікаві деталі, позбавлятися від найменших проявів нудьги і багато чому іншому, без чого не вийде відмінною історії
  • тим, хто розвиває свою справу, підкажу, як писати легенду бренду. Без брехні, схем і шаблонів
  • надішлю підсумкове тестове завдання, а потім "правильні відповіді", щоб ви змогли оцінити, як засвоїли курс
це не курс з перевіркою д/з і вебінарами. Це секретні листи, які ви будете чекати з нетерпінням. Тому що там цікаво. Тому що там лайфхаки. Ви читаєте лист і застосовуєте поради, які я даю. Все просто. Так само просто, як і назва спецкурсу - "Напиши історію". Він підходить і для творчих натур, і для тих, кому сторітеллінг потрібен, щоб розвивати бізнес і підвищувати продажі.

програма
  • 2,5 місяці (це 12 понеділків)
  • 12 потрібних докладних листів, які ви будете читати від кірки до кірки
  • + 100500 різних прикладів, порад, лайфхаків, зібраних спеціально для цього курсу
  • ХХХ а сюди ви самі впишете число яскравих постів-історій, які створите завдяки курсу
https://privatelink.de/?http://elenabrozovskaya.ru/storytelling
 
Угорі