Що нового?

Придбаний Нейрокорректор переконань "Гроші". Тариф Пакет (Олександр Свіяш)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 902 ГРН
Учасників: 1 з 32
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 29.3 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Унікальна техніка збільшення доходу для ледачих
Так, ви не помилилися! Робити нічого не потрібно! Просто слухаєте аудіо запис звуків природи, в яких зашифровані 80 афірмацій збільшують дохід... і він росте!

Авторський метод
Нейрокоректор переконань, унікальна техніка психолога, кандидата наук, автора 18 книг Олександра Свіяш.

Всі афірмації написані Олександром, зашифровані і" заховані " в аудіо, щоб їх розпізнавало тільки несвідоме. Вам залишається тільки слухати найніжніші звуки природи

Працюючий метод
Сотні відгуків і вдячних слухачів, це правда працює!

Чому це працює?
-1-
Обмежуючі переконання
Ми всі заручники тих обмежуючих переконань, які нам "подарував" соціум, батьки, власний сумний досвід!
Наше несвідоме з дитинства чуло, що гроші на не ростуть на деревах, багатим треба народитися і ми не діти Рокфеллера. Поки ви вірите в ці установки-гроші будуть приходити до вас з величезними труднощами і витікати крізь пальці!
Але варто опрацювати свої переконання і гроші починають приходити легко!

-2-
Без опору
Проблема в тому, що намагаючись усвідомлено змінювати старі переконання ми відчуваємо опір! Ми в них просто не віримо!
Олександр Свіяш придумав унікальний спосіб обдурити свідомість. Ви просто не чуєте афірмації, але ваше несвідоме їх розпізнає в зашифрованому аудіо нейрокоректора!
І нові переконання без насильства і опору стають вашим другим я!
Чули про 25 кадрів? Це аналог 25 кардра, тільки в аудіоформаті

-3-
Без дисципліни
Щоб поміняти стару установку на нову необхідні тисячі повторень, але мало хто згоден ходити і місяцями повторювати"гроші приходять до мене легко"! А ось Слухати приємне аудіо годинами може кожен! Для збільшення доходу в два рази вам необхідно прослухати 150 годин Нейрокоректора, але це можна робити в будь - який час-поки миєте посуд, їдете в машині, укладаєте дитини! Крім того, це дійсно приємно і розслабляє

Тариф пакет:

Нейрокорректор
"Я легко притягую гроші" для жінок
"Я легко досягаю успіху в справах"
"Я безтурботно забезпечена"


https://s-audio.ru/money?tpclid=facebook.IwAR1X4QDdSp3VHbDF5K5DRZnUv-BGKwyXSXUWC_zrVegm6G434Z9GSn83BiI
 
Останнє редагування модератором:

Attalianna22

New member
Я трохи не зрозуміла систему) Складчина вже придбана, але не має учасників. Тобто поки не набереться 32 учасника придбати не можливо буде?
 
Угорі