Що нового?

Придбаний Німецька без акценту. Тариф "самостійний" (little_olgi)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 3 з 40
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 23.9 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Німецька без акценту
авторський курс @little_olgi
Знайди впевненість у своєму німецькому і вільно користуйся перевагами життя в Німеччині.

Мене звати Оля. У 18 років я переїхала до Німеччини одна без знання мови, щоб отримати диплом європейського зразка і вчитися за грантом.
Спочатку не було мети вчити мову. Мої амбіції були на рівні - ти мене розумієш, я тебе розумію, супер!

Перший час я їхала на метро в одну сторону, а приїжджала в іншу. Питала дорогу, а дивилася на жести. При спілкуванні з німцями мені повторювали одне речення 3 рази. Все повільніше і повільніше. А в кінці питання: "verstehen Sie?"

Ситуація змінилася, коли в консерваторії почалися заняття з дикції. Моя вчителька що тільки не змушувала мене робити зі словами" у німецькому голосні ніби вибухають","Оля, німецька дуже занудна мова, зміни тут інтонацію".

Це дало свій результат. Німці тепер дивувалися, що я немісцева.
Я помітила, що в нашій системі навчання такого немає. І зібрала свої знання і досвід в повноцінний курс.

Він вже допоміг багатьом моїм співвітчизникам позбутися акценту і шпрехати, як носії.

Відеолекції по 15-20 хвилин.
3 тижні-тривалість курсу.
Комплекс вправ, теорії та практичних завдань для роботи з твоїм вимовою.

Програма:
Ich, Ach-Laut, H-Hauchlaut
Вимова"R"
Вимова німецьких приголосних
Артикуляція довгих і коротких голосних, особливості утворення довгої"E"
Вимова" TSCH"," SCH"," PF","Z"
Дифтонги і умлаути
Особливості наголосу в словах і реченнях + тести
Інтонація і фразування мови
Божевільні лайфхаки: як тренувати вимову? Як побороти довгі слова?
Бонус: лекції про гігієну голосу, підтримку голосу диханням, для тих, у кого втомлюється горло від вимови німецької "R"


https://www.instagram.com/little_olgi/
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
Як можна оплатити на картку?
 
Угорі