Що нового?

Придбаний Оракул затемнення [Ольга Ракита]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11900 ГРН
Учасників: 0 з 47
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 263.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Маргот

Организатор



Оракул затемнення - це багаторівнева колода карт, яка має специфіку саме діагностичного спрямування. За допомогою цього Оракула можна легко оцінити енергетичний стан людини, наявність магічного негативу (псування, крадів, приворотів, відворотів і т.д.), пристріту, вампірських прив'язок, особистого негативу, наявність сутностей або підселень. Також, Оракул чудово дає відповіді на питання причин тих чи інших проблем у житті людини, перспективи відносин та сімейного життя та інші питання, які є важливими у звичайному житті.
Програма курсу:
ТЕОРІЯ
У закритій групі ВК для вас знято кілька відео лекцій з трактування самих карт, я передам вам свій особистий досвід та напрацювання з інтерпретації значення кожної зі 158 карт Оракула.

ПРАКТИКА
У альтанці ВК, ділимося на пари та починаємо відпрацювання розкладів:
  1. Відповідь так/ні
  2. Питання - відповідь триплетом
  3. Відносини
  4. Гроші та бізнес
  5. Здоров'я
  6. Магічний потенціал
  7. Мій авторський великий розклад визначення негативу (магічного, побутового, особистого, родового, чакрового)
  8. Діагностика грошового каналу
  9. Діагностика каналу ясновидіння
  10. На ваші побажання дам ті розклади, які вам потрібні ще.
На курсі моє завдання не лише дати вам методи володіння картами, але й навчити правильно ставити запитання, формулювати їх так, щоб отримати чітку відповідь.
Для початку навчання необхідно мати на руках колоду Оракула затемнення. Її можна придбати у автора Аміри.

https://olgarakita.ru/tproduct/246471705-964703276981-orakul-zatmenie-diagnostika
 
Останнє редагування:
Угорі