Що нового?

Придбаний Парадокс рослин. Простий і швидкий спосіб схуднути, поліпшити здоров'я (Гондрі Стівен)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 156 ГРН
Учасників: 2 з 9
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 18 ГРН
22%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

14659

Нова книга доктора Стівена Гандрі, знаменитого кардіолога і кардіохірурга, націлена на прискорене вивчення і практичне застосування програми "Парадокс рослин". Її ключовим поняттям є лектини-білки, які містяться в злаках, багатьох фруктах і овочах, горіхах, бобових і молочних продуктах. При попаданні в організм людини вони викликають сильні запальні реакції, які можуть привести до серйозних проблем зі здоров'ям. Багато рослинні продукти, які вважаються корисними, насправді можуть завдавати найсильнішої шкоди організму.

Але слідуючи програмі можливо позбутися зайвої ваги, проблем з шлунково-кишковим трактом, а також симптомів багатьох запальних і аутоімунних захворювань. У новій книзі-прискорена програма" Парадокс рослин", кулінарні лайфхаки, рекомендації для вегетаріанців і веганів, а також спеціальне дитяче меню."
в умах сучасників міцно вкоренилася думка, що для збереження і зміцнення здоров'я потрібно харчуватися виключно овочами і фруктами. Часом доходить до абсурду, коли людина сліпо переходить на фруктоїдіння, щоб скинути вагу, зміцнити організм і поліпшити самопочуття. Але повірте, такий підхід може бути абсолютно безрезультатним або навіть виявитися згубним для вашого здоров'я.

Кардіолог і кардіохірург Стівен Гандрі підготував для читачів опрацьовану програму" Парадокс рослин " – тридцятиденний план харчування, який дійсно допоможе позбутися зайвої ваги, зміцнити імунітет і поліпшити стан здоров'я. Крім того, автор детально розповідає, чому ті чи інші складові раціону варто використовувати, а від інших краще відмовитися. Ви дізнаєтеся, що таке лектини, як вони руйнують ваш організм і як виключити їх зі свого раціону. І, звичайно ж, в книзі" Парадокс рослин на практиці " вас чекають десятки рецептів страв на кожен день, які точно будуть корисні для вашого організму і не викличуть труднощів у приготуванні.
https://privatelink.de/?https://www.chitai-gorod.ru/catalog/book/2833110/
 
Угорі