Що нового?

Придбаний Пекельний пікап 1 (Андрій Мосін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Дуже цікавий матеріал від злочинця №1 (і дуже скромна ціна)

"Пекельний пікап "-6-місячний онлайн-тренінг у форматі"вебінари + польові та домашні завдання + зворотній зв'язок по ним". Проходив з лютого по липень 2014.


"А що в програмі тренінгу?”
► Вебінар 1. Зовнішній вигляд. Розбір зовнішнього вигляду учасників. Поради по стилю, як повинен одягатися пікапер і яке справляти враження, щоб нахуй не послали.

► Вебінар 2. Стратегія знайомства. Проста беспалевная робоча схема: як зачепити, продовжити спілкування і взяти телефон. Моя авторська методика знайомства.

► Вебінар 3. Техніка забовтування. Як забалакати телицю, щоб у неї мізки закипіли і вона ахуела від того, наскільки ти товариський.

► Вебінар 4. Спорядження та підготовка пікапера. Що потрібно зробити до виходу в поле, що заздалегідь підготувати, щоб в поле не обісратися.

► Вебінар 5. Тренування стратегії знайомства. Тренуємо з учасниками знайомство, даю зворотний зв'язок.

► Вебінар 6. Цілепокладання. Як правильно розставити цілі, пріоритети, скласти план на півроку вперед. Занудна, але важлива робота. Щоб точно знати, до чого ти повинен прийти в результаті. А не бовтатися, як гівно в ополонці.

► Вебінар 7. Завищення рангу, Легенда. Як наебать бабу, щоб вона ахуела і відразу ноги розсунула.

► Вебінар 8. Вызвон. Як видзвонювати і що говорити, щоб точно прийшла на свіданку.

► Вебінар 9. Рапорт. Хочеш швидко втертися в довіру до незнайомої людини-Налаштовуй раппорт! Способи підстроювання, де і як найкраще підлаштовуватися.

► Вебінар 10. Підготовка тіла до літа. Жирний або дрищ? Це не справа! Дієти і тренування для набору м'язової маси/схуднення!

► Вебінар 11. Чоткость. Основні принципи халяви і прухи! Не тільки в пікапі, а й взагалі по життю. Застосовуючи принципи чоткости, життя кардинально змінюється за пару тижнів!

► Вебінар 12. Переконання пікапера. Що повинно бути в голові, щоб з'явилося на хую.

► Вебінар 13. Рубаємо бабло! Щоб добре прокачатися по Т100Б, потрібні гроші. Презентація одного з проектів для швидкого заробітку (внесок подвоюється за 2-4 тижні).

► Вебінар 14. Справжній чоловік. Як стати справжнім мужиком, ключові моменти, що відокремлюють мужика від лоха.

► Вебінар 15. Привоз додому. Як привезти дівку додому, щоб вона не очконула і не с'еблась. Методи заманювання на хату.

► Вебінар 16. Клубний пікап. Як знайомитися і відвозити баб з клубу.

► Вебінар 17. Перевірка знань, відповіді на запитання учасників.

► Вебінар 18. Постановка посмішки. Насилу видавлюєш посмішку? Хуйня, навчимо! Легкий спосіб "поставити" посмішку і" відтворювати " в потрібний момент.

► Вебінар 19. Літній прикид. У чому ганяти влітку, щоб не бути, як всі: шарамига в шортах і сланцях.

► Вебінар 20. Субмодальности. НЛП в дії! Як за допомогою однієї простої психотехніки вселити собі все, що завгодно.

► Вебінар 21. Розбір тестів. Даю коментарі до іспиту з пікапу і до однієї статті.

► Вебінар 22. ЛТР. У чому суть тривалих відносин, як їх будувати, щоб не разосраться і т. д.

+ Бонуси:

→ Список домашніх і польових завдань учасникам тренінгу. Те, що робили учасники для прокачування навичок і знімання пелоток.

→ Списки рекомендованих фільмів та книг. Те, що корисно подивитися і почитати.

→ Всі 3 частини "брудного пікапа". Серія моїх книг - їх повинен вкурити кожен поважаючий себе пікапер

→ Аудіозапис платного вебінару "Стратегія фасту". Моя авторська методика швидкого знімання телиць.

В кінці кожного вебінару-даю відповіді на довільні питання учасників. За весь тренінг були розібрані всі можливі і неможливі питання по пікапу. "Пекельний пікап" - напевно, найповніше і саме дохідливе керівництво для початківців і просунутих спокусників

Sergey M.:
Андрію, ще раз дякую за Тренінг. У мене + 1
Sergey M.:
В подарунок на 8 березня 3 тюльпанчика і присунув хуй.
+ 1=2 за Тренінг

І спасибі Тренеру!))

Ксенія Ю.:
Дякую Андрію за вебінар та хлопцям за ОС.Я задумався,бо вже другий чи третій раз отримую критику, що розмовляю як гопник.

З сьогоднішнього дня приймаю рішення, що треба б поміняти:
а) інтонацію
б) темп мови на більш повільний
в) розмовляти культурніше
г) перечитати що-небудь з російської класики.

Почну, мабуть, з Євгена Онєгіна (чоткого Півняка,Хулі!... ой, вибачте, ваше благородіє!) і прочитаю Героя нашого часу.Обидві книги є в паперовій палітурці.

Ось так-то-з!)

Платон м.:
Звіт за 19 лютого. Залік)) Вітайте знову. Я зачів Кіру)) Охуенная дівчинка. Ща сиджу сонний на роботі. Хуй знає, як я це зробив, просто робив, як Прест сказав. Забалтывал і віз додому. Опору не було взагалі ніякого. Я аж охуел. Дякую тренінгу Містер пиздобол. Я пиздил стільки, що навіть зупинитися не міг. Коротше тільки що посадив її на автобус. Сьогодні по ідеї зустріч з Машею, яку я в ТСК зачів, але хуй знає, вчора пропустив треню.

Ще вчора мені написала пелотка, яка в ТСК відморозилася. Пише "Привіт, давай зустрінемося, погуляємо" я аж охуел. Набрав її, забив свіданку на п'ятницю.

Коли тепер Кірі дзвонити хз, або не морочитися взагалі?

Підходів не робив.

Upd. Дивно, але взагалі не чую від пелоток різних питань, перевірок та іншої чухні, яка раніше бувала частенько. Зараз жодна не питає ким я працюю, чим займаюся. Вони ніби в прострації якийсь знаходяться і готові блять на все взагалі. Пиздецц!

Валентин в.:
до речі а уменя залік)) Дякую тобі Андрій, у неї після траха таке щасливе обличчя) твоя схема працює як снайперська гвинтівка))

Кирило Ф.:
Котани, у мене ще раз + 1! Кароче познайомився з дівчиною в торговому центрі на тижні, взяв телефончик. Через пару днів приходить смс від неї-може покличеш мене на чай? Я їй передзвонюю, забовтую, уламують на чай з млинцями на тижні, періодично надзвонюють поговорити ніочем. Вчора дзвоню і кажу – поїхали млинці робити, Масляна якраз. Заїхав за нею на таксі, відвіз до себе додому. Поставив свічки, арома палички, включив музику. Зробив їй кави, посмажив млинці, вона охуела ажж))) десь через годину, щоб більш менш звикла, засмоктав, почав порушувати. Пиздець її трясло!) LMR був, хотіла додому виїхати, я кажу – так, звичайно, їдь а сам далі збуджую, вона аж стогне))) в результаті выебал її, вона аж гарчала під час сексу, раз 10 скінчила. Потім зізналася, що сексу вже місяця 4 не було. Бля, пекельний пікап сила!)

Vv V.:
Всім привіт, майже зловив залік..почнемо з того що з принципів преста 1 я став більш покращеним) дають-беру, вже другий раз мучу запроси в топові клуби, в п'ятницю кореш кинув один забив йти, цей косяк я виправив сьогодні пішов танцював познайомився з бабою 27 років – 7 ка і її другом вона запросила поїхати до них я погодився там бухали потім її кореш заснув на дивані ми пішли на кухні потім до ванни, вона вирішила показати як правильно цілуватися, потім закрктілось...але у мене не було гуми я як на зло забув портомоне будинку з гандрнамі, в результаті тільки смоктати і жорсткий петінг..кликав до се додому вона не не, за гумою не міг зганяти ТК ключі були у її друга...взяв номер, розвів на бухло жрачку з ранку і таксі до будинку сам без бабла ваще...мораль хлопці завжди беріть гумку і йдіть палити пох що грошей немає. дякую престу

Євген з.:
Я хочу сказати Андрію: спасибі!

Моя ефективність зросла в рази! Якщо бути чесним, вона з'явилася, тому що до цього вона прагнула до нуля я ніколи і не думав, що спокушання дівчат це може бути так просто! Друзі і родичі охреневают, кажуть, що я змінився. А я просто виліз з дупи і дрочова і хуяря потроху. І отримую свій результат! Думаєш, що б було, якби я потрапив на цей тренінг на років п'ять раніше.
Ох, від душі спасибі, Прест!

Максим п.:
Дізнався багато нового! дрібні фішки, які піднімають ефективність в багато разів)

Дмитро т.:
Тренінг заебись!!!

Якби не він, я б продовжував жити в тій жопе, в якій був до цього. Допоміг взяти відповідальність за сенбя і своє життя, і почати діяти. Дав чітке розуміння що робити і як, послідовність кроків в пікапі. Все чітко,
грамотно і структуровано. Отримав відповіді на питання, що виникали в ході тренінгу.

Також перестав ебать собі мізки по дрібницях, і зациклюватися на якійсь одній дівчині. Виявляється все настільки просто, що навіть і не віриться спочатку. прокачався по вв, НД, підтягнув голос. Позбувся багатьох страхів і проблем типу: А як підійти?, а про що говорити? а раптом пошлють? і т. д.. Зустрічаю знайомих людей, і вони кажуть що я сильно змінився, навіть погляд
кажуть інший став.

Зрозумів, які фантастичні уявлення щодо дівчат до цього були у мене голові. Вбудував підтримуючі переконання. Нарешті таки почав робити, а не сидіти нити і скаржитися. набрався досвіду спілкування з дівчатами. В процесі набору, правда, проебал 2-3 фаста. Зрозумів, що якщо не прикладати зусилля, нічого не вийде.

Платон м.:
Дуже крутий тренінг!

https://privatelink.de/?http://хочу-бабу.рф/%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%8B/%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B8-%D1%81-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%B0-%D0%B0%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BF/
 
Угорі