Що нового?

Придбаний [Повтор] Продаюча упаковка 2022. Тариф-Standart (Сергій Загородніков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 145.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

кому точно потрібно на цей курс?

Якщо коротко, то всім експертам, які розуміють, що у них є крутий, але поки недооцінений продукт. А якщо докладніше, то цей курс для вас, якщо у вас є такі думки і спостереження в голові:

  • "у мене класний продукт, але люди погано його купують..."
  • "у мене авторська методика, але я не знаю, як донести її цінність до людей..."
  • "у мене вогонь-контент, але люди кажуть, що у них немає грошей..."
  • " я вже втомився (а) знімати локшину з вух у моїх клієнтів від моїх конкурентів, що це легко і просто..."
  • "у мого конкурента слабкий продукт, але йому платять дорого, а зі мною постійно торгуються, хоча у мене продукт набагато краще..."
  • "у мене комплексна методика, її важко швидко пояснити, потрібно щоб людина була усвідомленою, щоб вона це купила..."
  • "Веду ефіри і вебінари, всім все подобається, але мало хто купує, йдуть задоволені, але не платять..."
  • " Я вже все перепробувала, і прогріви, і гейміфікацію, і сторітеллінг, і атвоворонки, а продажів все одно не ті..."
  • " навколо стільки конкурентів, навіть не знаю, чим взагалі можна здивувати зараз людей, чим я можу відрізнятися від конкурентів?..."
  • " Я ж не можу їм обіцяти золоті гори і давати гарантії, а як тоді продавати?..."

ПЛАН роботи на курсі


У цьому курсі ми будемо рухатися по кроках. У всіх учасників різна ситуація, але логіка впровадження маркетингових прийомів впливу буде єдиною для всіх.

Блок 1. Психологія продажів

Щоб у вас купували, одного хорошого продукту мало, потрібно розуміти процеси і закони, які лежать в основі покупок в Інтернеті. Хтось народжується з їх знанням спочатку, у них є ніби якийсь дар і вони легко продають.

А комусь потрібно ціле життя, щоб зрозуміти шляхом проб і помилок, чому люди вибирають і купують ті чи інші продукти.

У цьому блоці ви дізнаєтеся, як впливати на вибір людей і почнете це використовувати в своїй практиці. Після цього блоку ви будете бачити клієнтів "наскрізь".

Блок 2. Упаковка експертності

Ви можете бути дуже крутим експертом, у вас можуть бути дуже круті методики, але це не означає, що у вас будуть легко купувати люди і що у вас буде стояти черга. Чому так?

А тому, що для прийняття рішення людям потрібна зовсім інша інформація про вас. Слабке місце багатьох крутих експертів полягає в тому, що вони програють в упаковці себе, як експерта.

Деякі не бачать в цьому сенсу, а більшість в принципі не вміють це робити. Після цього блоку люди будуть розуміти, що ви крутий експерт з одного поста.

Блок 3. Продаючі тунелі та продаючі Мости

Ви швидше за все помічали, що серед людей більше неусвідомлених, ніж усвідомлених. У них є проблеми, у них є ресурси, вони готові купувати. Тільки несвідомі клієнти часто не розуміють того, що ви їм пропонуєте.

Їх потрібно вести через спеціальні продають маркетингові "тунелі" і "мости" так, щоб вони "доростали" до ваших крутих методик.

Експерти, які багато заробляють як правило відрізняються тим, що добре вміють піднімати усвідомленість неусвідомлених клієнтів. І для цього є зрозумілі і перевірені інструменти. Після цього блоку ви навчитеся працювати з неусвідомленими клієнтами.

Блок 4. Формула чарівної таблетки

Швидше за все ви негативно ставитеся до ідеї "люди шукають чарівну таблетку", ви вже це напевно часто чули і вас це дратує. І швидше за все ви вибрали шукати людей, які вже не шукають чарівну таблетку.

Так теж можна, але таких людей дуже і дуже мало. Що робити? Якщо вас все влаштовує в доходах, то нічого не треба робити.

Але якщо ви хочете побудувати дійсно великий проект, то вам потрібно оволодіти мистецтвом створення і продажу "чарівної таблетки". Найскладніше-жити в злагоді з самим собою, продаючи "чарівну таблетку". Якщо у вас зараз цього немає, то після цього блоку ви дозволите собі це робити і почнете навіть отримувати задоволення від цього.

Блок 5. Продаючі смисли (ідеї)

Можна продавати продукти, а можна продавати смисли та ідеї. У продажу фізичних продуктів немає необхідності продавати ідеї і смисли (щебінка, фотографія, холодильник і т.д.).

Але якщо ви продаєте навчання, консультації, коучинг, психологію, то без продажу смислів та ідей не обійтися.

Щоб у вас купували, вам потрібно навчитися доносити основні ключові смисли до своєї аудиторії, вам потрібно впливати на картину світу своїх потенційних клієнтів, навчитися її змінювати на свою користь. І після цього блоку ви почнете успішно це робити.

Блок 6. Продажі без продажу

Якщо ви розумієте вже про себе, що не дуже добре продаєте, то у вас є 2 варіанти. Варіант 1. Почати активно прокачувати особисті продажі. Варіант 2. Вчитися продавати без продажів через інші інструменти.

Я віддаю перевагу другому варіанту. І рекомендую другий варіант всім, хто відчуває проблеми з продажами. Це простіше. це результативніше, це психологічно комфортніше.

Більш того, це екологічно і буде вигідно відрізняти вас в Інтернеті на тлі експертів, які активно і жорстко продають свої продукти. Після цього блоку у вашому розпорядженні буде арсенал перевірених інструментів продажів без продажів.

Блок 7. Упаковка платних продуктів

Можна продавати через знижки, а можна продавати через цінність. Через знижки-простіше, через цінність - важче, але це приносить більше продажів. Однак багато експертів не володіють навичкою створення цінності для людей.

У цьому блоці ми розберемо основні інструменти, необхідні для створення цінності ваших онлайн-продуктів. Ці інструменти базуються на законах сприйняття людей та психологічних тригерах.

Після цього блоку ви навчитеся упаковувати будь-який платний продукт так, що його цінність буде дуже високою в очах вашої аудиторії і Вам буде набагато легше продавати свої продукти.

Блок 8. Упаковка безкоштовних продуктів

Безкоштовний продукт - це найскладніший продукт в лінійці експерта. Від його назви, структури і якості залежить те, хто буде приходити до вас в воронку продажів. Від його якості залежить перше враження нових клієнтів про вас.

Багато хто ставиться до створення безкоштовних продуктів "абияк", а це неправильно. Саме тому багато хто втрачає своїх потенційних клієнтів. Через безкоштовний продукт можна керувати якістю аудиторії.

У цьому блоці ми глибоко розберемо всі нюанси і деталі створення якісних і привабливих для вашої аудиторії безкоштовних продуктів. У вас буде більше клієнтів.

Цей курс заощадить вам роки спроб, зусиль, мільйони бюджетів і нервових клітин, сотні годин часу на шляху до успіху в Інтернеті. А я вірю, що успіху в Інтернеті може досягти кожна людина.

Автор Сергій Загородніков:

  • засновник і керівник інтернет-проекту для коучів і консультантів CoachMarketing.ru
  • провідний експерт з автоматизації продажів дорогого коучингу та консалтингу через Інтернет
  • провідний експерт по запуску онлайн-курсів в м'яких нішах
  • Автор методики "продажу коучингу через навчання"
  • більше 100 тренінгів, семінарів, групових програм, створених з нуля і запущених в інфобізнесі з позитивним фінансовим результатом (як продюсер і експерт)
  • кандидат економічних наук

Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://educm.ru/selling_packaging_2022
 
Угорі