Що нового?

Набір учасників [[Повтор] як писати чіпляють прогресії акордів і мелодії в електронній музиці (Paul Weller)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ти, напевно, вже втомився шукати відповідь на питання, "як всі ці світові продюсери і ді-джей і придумують настільки глибоко западають в душу переходи і заводні мелодії, які, ніби були написані в якомусь чарівному місці далеко від планети Земля)?.."Або, "як так, багато відомих артистів пишуть такі цікаві мелодії, які з перших секунд вражають своєю ритмічною простотою і заразливою мелодійністю і потім ще не можуть вийти у мене з голови?".
Якщо ти починав так само як я, ти напевно вже сотні разів задавався і цим, самим, часом щемливим душу, питанням:

перший у своєму роді інструмент з практичними прийомами впливу гармонії на емоції слухачів

Чому з під моєї руки не може вийти щось подібне, красиве і чарівне ... щось унікальне і цікаве? Адже справа тут не зовсім в звучанні інструменту цього артиста, а в тому, що він говорить цим звучанням і всього лише як організовані його ноти... Ті ж самі ноти що і я розставляю годинами навмання в піано-рол всередині ФЛ студіо або іншому секвенсорі. Що знають світові продюсери і ді-джей-і, чого не знаю я? Причому, у багатьох з них, так само як і у мене, немає муз. освіта...


***********************<проміжок стиль= " колір: RGB(20, 20, 20)"><проміжок стиль= " сімейство шрифтів:'Аріал' "><проміжок стиль="шрифт-розмір: 12px">1 [Обов'язковий Бонус] все що потрібно знати про муз. теорія. Музичний фундамент.

1.1 керівництво до застосування курсу.

1.2 як ми сприймаємо музику як слухачі.

1.3 Все про ноти та їхні стосунки.

1.4 Лади. Твій гід що б не заблукати в нотах.

1.5 інтервали. З цим писати музику легше!

1.6 акорди. Як швидко і співзвучно складати прогресію.

1.7 Бас і бас лінія. Гармонійна підтримка енергією.

1.8 ритміка.

1,9 ударів в хвилину і час.

2 прогресії акордів. Як створювати максимально цікаву пригоду для слухачів через акордові послідовності.

2.1 Інші акорди. Повний спектр наших емоцій.

2.2 емоційні пейзажі. Чому переходи так западають в душу.

2.3 що ми насправді чуємо в прогресії і як передати ними все що хочеш.

2.4 цей" поворот " в прогресії мало хто очікує, але дуже люблять!

2.5 напруга-розв'язка. Чарівний інструмент в гармонії.

2.6 мажорні відтінки. І як перебудувати будь-яку прогресію з мінору.

3Главная мелодія. Як навчитися писати грамотні і максимально цікаві мелодії.

3.1 техніка написання мелодії "Питання-відповідь"

3.2 як працює на нас головна мелодія і що потрібно знати про це.

3.3 найголовніший закон і правило в творі мелодії.

3.4 практичний метод введення слухача в реальний "транс" через мелодію.

3.5 найпопулярніший прийом твори мелодій.

3.6 прийом "мелодійні розкриття і петлі".

3.7 комбінування технік, безліч інших прийомів.

3.8 сонячна сторона мелодії. Мажорний лад. **********

Продажник: Посилання https://privatelink.de/?http://chmel.fl-studiopro.ru/
 
Угорі