Що нового?

Придбаний Погаси свої борги і заощадь на цьому!

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 114
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Найдешевший і економічний спосіб позбутися від своїх боргів.
Книга навчить викуповувати свої борги всього за 10% - 30%
Тільки реально працюючі інструменти і практичний досвід
Судові спори, виконавче провадження, законодавче регулювання колекторської діяльності — все це може стати неактуальним вже найближчим часом. У нових реаліях прострочений кредит-це самостійний і затребуваний товар, на перепродажі якого можуть заробити всі: і банк, і колектори і самі боржники. І цей напрямок вже починає розвиватися, просто деякі банки свідомо не хочуть ставити його на потік, а інші банки просто не афішують те, чим займаються цілком масштабно.
Книга, якою ви цікавитеся може навчити вас взаємодіяти з банками, мікрофінансовими організаціями та службою судових приставів з метою врегулювання питань простроченої заборгованості. Результат, якого ви можете досягти за допомогою книги — це повне погашення окремо взятого кредитного боргу.

У книзі я розповів подробиці і нюанси, показав на конкретних прикладах що потрібно зробити щоб вийшло і що потрібно робити, якщо ви отримали відмову. Так, ця книга-не панацея, 100% працюючого заклинання Немає, тим не менш, ця книга — докладний посібник, який дозволить вам, не сумніваючись, брати і робити, читати і застосовувати на практиці мої знання. Повірте, ці знання дорогого коштують, оскільки вони засновані на практиці і на реальних справах, а не на теоретичних роздумах.
В якості "чарівного пендаля", я приведу кілька цифр. Ви купуєте книгу, тобто, витрачаєте свої гроші. Це буде ваш перший і важливий крок. Але, купуючи мою книгу ви, напевно, маєте і другу мету-заощадити на юридичних послугах, щоб не переплачувати невідомим юристам і юридичним компаніям, так само як і з метою самостійно розібратися в проблемі і навчитися вирішувати її самостійно.

Дарую вам ідею: вивчивши книгу, і перевіривши її на собі, ви можете надавати таку ж допомогу своїм знайомим, родичам або стороннім людям, природно, за плату. Ось Вам просте джерело додаткового заробітку.
Але, це все дрібниці, справжня мотивація для застосування моєї книги полягає в іншому.
У вас виник борг по кредиту в розмірі 1 000 000 (один мільйон рублів). У класичній схемі, банк стягне з вас цей борг, а потім з'являться судові пристави, які або почнуть заарештовувати і продавати Ваше майно, або почнуть утримувати половину від Ваших доходів. Іншими словами, цей 1 000 000 рублів вам доведеться рано чи пізно повернути.

Я пропоную вам альтернативний варіант, при якому ви закриєте свій борг максимум за 300 000 рублів. Вдумайтеся в цифри:
1 000 000 — 300 000 = 700 000 рублів
Ваша економія складе 700 000 рублів.
Ось що я хочу сказати. На сьогоднішній день боржник-як фізична, так і юридична особа, цілком може викупити свій борг у банку на вельми вигідних умовах. Я вважаю, що цим можна і потрібно користуватися, тим більше, якщо банку і колектори на це погоджуються.

Але, перш ніж бігти в банк з пропозицією, рекомендую придбати мою книгу, уважно вивчити її, зробити всі, описані мною підготовчі дії, і тільки після цього починати переговори зі своїми кредиторами. Чим більше пунктів з книги ви виконаєте, тим більше у вас буде шансів на схвалення банком Вашої пропозиції, і тим менше буде сума викупу.

https://privatelink.de/?http://rostovjurist.ru/vikup/kak-vikupit-svoy-dolg.html
 
Угорі