Що нового?

Набір учасників Покроковий практичний курс "Копірайтер - все включено". Тариф Стандарт (Аліна Селівер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 13199 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 1961 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви отримаєте: покроковий практичний курс "Копірайтер - все включено". 8 модулів навчання з покроковими відеоуроками
Кому підійде курс:

  • хочете працювати з дому або з видом на океан? Проводьте більше часу з сім'єю і в подорожах. Це чудово!
  • додатковий заробіток для мам в декреті. Ви пізнали радості декрету і подумали " Щенячий патруль-це добре, але я ще хочу заробляти і розвиватися!”. Копірайтинг-відмінний вибір для молодої і амбітної матусі.
  • хочете бути незалежним і дозволяти собі що завгодно. Можливість швидко вирости як в доході, так і в очах оточуючих!
  • в пошуку себе і в повній готовності до дивних змін у Вашому житті. Навчившись на копірайтера, ви зможете відгукуватися на десятки різних вакансій! Круто, правда?
що станеться з вами після курсу?
  • Ваше життя і реальність навколо почнуть змінюватися вже в процесі навчання. Ви почнете добре заробляти. І що важливо-з дбайливим ставленням до себе, свого здоров'я і часу. Без переробок, стресу і страху звільнення.Але з задоволенням і в спокої!
  • ви закриєте всі свої борги та іпотеки. І звільніть місце і ресурси для відпустки, подорожей і саморозвитку.
  • Більше часу будете проводити з сім'єю і в місцях, де вашій душі тепло - на дачі, у бабусь і вдома за чаюванням. Ваша самооцінка значно підвищиться і ви будете собою пишатися.
  • а в такому стані люди зазвичай і роблять свої найбільші скачки як в грошах, так і в особистому житті.
Модуль 1. Вступ до професії
Модуль 2. Маркетинговий аналіз з нуля
Модуль 3. Пошук клієнта і співпраця
Модуль 4. Правила хорошого тексту
Модуль 5. Заробляємо на текстах для соціальних мереж
Модуль 6. Заробляємо на продають текстах
Модуль 7. Заробляємо на SEO-текстах
Модуль 8. Сторителлинг
отримайте сучасну і затребувану професію і заробляйте більше 50 000 ₽ в місяць!


https://privatelink.de/?https://alina-seliver.ru/#tarif
 
Угорі