Що нового?

Поставити питання

Mokosch

Member
Вітаю, 14.12 поповнила гаманець і у декількох складчинах написала, що готова оплатити. Подивіться, будь ласка🙏.
Дякую.
 

Mokosch

Member
Добрий ранок, я все ще не отримала оплачені теми(((. І у декількох зробила допис, що готова оплатити.
Чекаю.
 

pygovka

New member
Добрий день!
Написала що готова оплатити, а що далі робити не розумію?
Та яку суми треба буде сплатити всю, чи цю частку?
 

Ganna

New member
Доброго дня! Оплатила -
 
Останнє редагування модератором:

Anastasiia_888

New member
Написала что готова оплатить - не отвечаете. Есть монеты на счету на на курсе нет кновки оплатить монетами . Как я могу оплатить такой курс ?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Написала что готова оплатить - не отвечаете. Есть монеты на счету на на курсе нет кновки оплатить монетами . Как я могу оплатить такой курс ?
стартанем вопрос времени. Очень много скопом надо все обработать
 

Nata9995

New member
Вітаю! Не можу отримати відповідь у складчині Майстерний тренінг-2020 (Рустам Резепов),я там написала номер переводу.Дайте,будь ласка відповідь
 

Mokosch

Member
Вітаю, хочу уточнити, я не отримала ще 3 оплачені теми -, та відповідь на те, що готова оплатити за одну . Чи не забули Ви про мене?
Дякую)
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю, хочу уточнити, я не отримала ще 3 оплачені теми -, та відповідь на те, що готова оплатити за одну . Чи не забули Ви про мене?
Дякую)
Вітаю, ви писали, що готові оплатити а не з'явився орг в цих складчинах?
 
Останнє редагування:

Ніка

New member
Добрий вечір.Курс :Межі 2. Дружба, обман, гроші, уроки (Валентина Паєвська) Межі 2. Дружба, обман, гроші, уроки (Валентина Паєвська). Написала що хочу придбати, організатора нема, відповіді теж
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір.Курс :Межі 2. Дружба, обман, гроші, уроки (Валентина Паєвська) Межі 2. Дружба, обман, гроші, уроки (Валентина Паєвська). Написала що хочу придбати, організатора нема, відповіді теж
Добрий вечір. готово
 

Filipalla

New member
Доброго дня. Підскажіть, як я можу отримати доступ до матеріалів різних авторів? Реєструюсь в темах, пишу що «готова оплатити» і пені не відповідають по жодному курсу (вебінару, МК)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Підскажіть, як я можу отримати доступ до матеріалів різних авторів? Реєструюсь в темах, пишу що «готова оплатити» і пені не відповідають по жодному курсу (вебінару, МК)
Доброго дня. вже багато разів писав, що беру нові складчини раз на тиждень. За Вашою заявкою начебто все готово.
 

Filipalla

New member
Вибачте, просто сайт не дуже інтуїтивно зрозумілий і так як раніше взагалі ніколи не потрапляла на подібні форуми, задаю багато питань , відповіді на які ніде не знайшла)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, хочу проплатити курси.
В темах написала, що готова оплатити. Дякую.
Доброго дня. Тут немає необхідності це писати. Багато разів вже писав, що досить в самих темах писати це.
 

yurii

New member
Добрий день. Підкажіть будь ласка:
  1. Як скачувати складчену коли вже оплачено?
  2. Я хочу оплатити нову складчину, я записався в основний список, проте не появляється кнопка для оплати, чому?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день. Підкажіть будь ласка:
  1. Як скачувати складчену коли вже оплачено?
  2. тому що там немає організатора. Напишіть там, що готові оплатити і з'явиться орг.
ДД
  1. потрібно зайти в бібліотеку і там буде посилання в першому пості.
  2. тому що там немає організатора. Напишіть там, що готові оплатити і з'явиться орг.
 

yurii

New member
Курс"Як читати звіти компанії (Оксана Гафаїті)", я написав що готовий оплатити, надайте доступ до оплати. дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Курс"Як читати звіти компанії (Оксана Гафаїті)", я написав що готовий оплатити, надайте доступ до оплати. дякую
Я багато разів вже писав в цій гілці що беру нові складчини раз в тиждень. Прочитайте будь ласка вище що я писав.
 

clvr

New member
Вітаю.
Підкажіть, будь ласка, як оплатити курс, який вже має статус "придбано" і отримати доступ до нього?
Готова оплатити написала, що робити далі?
Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю.
Підкажіть, будь ласка, як оплатити курс, який вже має статус "придбано" і отримати доступ до нього?
Готова оплатити написала, що робити далі?
Дякую
Вітаю. так я зазвичай беру раз на тиждень нові складчини. Сьогодні візьму, будь ласка, чекайте.
 

Ліна

Member
Gadzhi

Доброго дня. Я хочу придбати велику кількість уроків від різних авторів. Але всюди, де залишаю запит, Ви не відповідаєте. ( просто Ви там зазначені як організатор)
Підскажіть, яким чином я можу викупити матеріали?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня . Вже багато разів відповідав. Беру один раз в тиждень нові складчини в організацію. Де ви залишили заявки я пізніше подивлюся і візьму.
 
Доброго дня,
Я можно поповнити гаманець, крім запропонованих платіжних систем, для оплати цього курсу:
Набір учасників [НАДПО] кризова психологія 2022 (1020 год) (Сергій Тарасов, Тетяна Єрьоміна)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня,
Я можно поповнити гаманець, крім запропонованих платіжних систем, для оплати цього курсу:
Набір учасників [НАДПО] кризова психологія 2022 (1020 год) (Сергій Тарасов, Тетяна Єрьоміна)
ДД. так можна через карту. Просто запит в реквізитах зробіть.
 

Ліна

Member
Помогите.Как можно приобрести материалы ,где нет кнопки,купить монетами?Можете посмотреть мою складчину,там много без кнопки
 

Ramzes

New member
Доброго дня!
Зацікавлен в цьюму курсі:

Професія консультант з розвитку бізнесу (Олександр Висоцький)

Скажите, як справа з ним?
Ціна стоїть біля - 2700 грн
Участників - 0
Як його можна отримати? Я можливо його й сам би викупив за цю ціну.

Чекаю на відповідь...
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Помогите.Как можно приобрести материалы ,где нет кнопки,купить монетами?Можете посмотреть мою складчину,там много без кнопки
Я в этой переписке уже раз 10 отвечал на этот вопрос. Я беру новые складчины в организацию раз в неделю. Ожидайте пожалуйста скоро возьму
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня!
Зацікавлен в цьюму курсі:

Професія консультант з розвитку бізнесу (Олександр Висоцький)

Скажите, як справа з ним?
Ціна стоїть біля - 2700 грн
Участників - 0
Як його можна отримати? Я можливо його й сам би викупив за цю ціну.

Чекаю на відповідь...
дд. поки ми там чекаємо ще учасників
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Підскажіть, будь ласка, де знаходяться реквізити?
У вас же є вже одна оплачена складчина. Ви отримали реквізити в цьому листуванні і ми з вами там листувалися. У будь-якої складчини, де є орг, є кнопка реквізити, на неї натисніть.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, нажаль не до кінця розумію. Статус придбаний, але ні реквізитів, лише набір. Як проплатити?) https://skladchina-ua.com/threads/Атака-на-Бурж-Потужний-сайт-з-фінансовим-потенціалом-під-Бурж-партнерки-покроково-artpresident.108381/
Доброго дня. записатися)
 

Anton_

Member
Вітаю! Підкажіть, як проплатити курс, який був без організатора, потім , після мого запиту, ви стали оргом статус змінився на "придбано" , але кнопка реквізити не з'явилась, хочу поповнити гаманець карткою приват.
[yoga-masters] При аутоімунних розладах (Андрій Сідерський)
[Silovik online] Енергетичний силовик. Початківець (Олександр Казанцев)
 

Dasha

New member
Доброго дня, як оплатити мені цей курс:
Амбасадор сідничних м'язів. Вебінар і методичка (Тетяна Макушина)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю! Підкажіть, як проплатити курс, який був без організатора, потім , після мого запиту, ви стали оргом статус змінився на "придбано" , але кнопка реквізити не з'явилась, хочу поповнити гаманець карткою приват.
[yoga-masters] При аутоімунних розладах (Андрій Сідерський)
[Silovik online] Енергетичний силовик. Початківець (Олександр Казанцев)
Вітаю! Чекаємо поки ще учасників. тому не видаю реквізити там.
 

Love17

New member
Добрий день. Написала в тему "Курс інтегративної нутриціології. Тариф Студент (Анна Читанава)" без організатора "готова оплатити". Але поки що ніхто не відповідає, нема реквізитів.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день. Написала в тему "Курс інтегративної нутриціології. Тариф Студент (Анна Читанава)" без організатора "готова оплатити". Але поки що ніхто не відповідає, нема реквізитів.
Добрий день я подивлюся пізніше. Беру нові складчини в організацію раз на тиждень.
 

Інна20

New member
Доброго дня, додайте мої складчини, будь ласка, в організацію за своїм щотижневим планом.
 

gataagata

New member
Квитка, дайте пожалуйста укркарту для оплаты нескольких курсов по вязанию один из курсов это Базовий курс з туніського гачка (Євгенія Теплова). К сожалению не получается вставить ссылку( или вставляется просто текст или какие-то проценты). Спасибо
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Квитка, дайте пожалуйста укркарту для оплаты нескольких курсов по вязанию один из курсов это Базовий курс з туніського гачка (Євгенія Теплова). К сожалению не получается вставить ссылку( или вставляется просто текст или какие-то проценты). Спасибо
Выдано. достаточно в реквизитах ОДИН РАЗ НАПИСАТЬ. спасибо
 

dragondizel

New member
Добрий день! В складчині є позначка, що курс придбаний, але немає організатора - я в складчині написав "Готовий оплатити". Через який час орієнтовно відбувається зворотній зв'язок з адміністратором?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день! В складчині є позначка, що курс придбаний, але немає організатора - я в складчині написав "Готовий оплатити". Через який час орієнтовно відбувається зворотній зв'язок з адміністратором?
Дд. Я беру нові складчини в організацію раз на тиждень. Скоро подивлюся
 

rosomaha

New member
Добрий вечір!
Підкажіть, будь ласка, якщо матеріал в статусі "Придбаний" і немає жодного учасника, то якщо я захочу його придбати, то мені потрібно буде заплатитти повну вартість товару чи ту мінімальну суму, що вказана у полі "Внесок"?
Дякую!
 

NoMo

New member
Вітаю, Не питання, а пропозиція. Може можна якось автоматизувати процес купівлі? Почитав коменти у всіх одне і те саме питання: як придбати? Я теж написав "готовий оплатити" і чекаю... чого чекаю? доки хтось із команди зреагує? скільки мушу чекати?
Зробіть кнопку - Готовий(а) оплатити - натиснув і отримав вичерпну інструкцію як діяти далі.
Надійшла оплата - отримав посилання на матеріал.
Все ж можна автоматизувати. Ваш бізнес від цього тільки виграє.
 

NoMo

New member
Маркетингові стратегії в соціальних мережах, 7 потік 2022 (Елеонора Тюріна)
є можливість це купити?
 

NoMo

New member
'Практичний курс по таргету в Facebook і Instagram New level. Тариф Платина (Вікторія Кобилинська)'
Написав "готовий купити" - тиша.
 

NoMo

New member
Чи можна зробити оплату в гривнях, картою українського банку (приват чи моно)?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір!
Підкажіть, будь ласка, якщо матеріал в статусі "Придбаний" і немає жодного учасника, то якщо я захочу його придбати, то мені потрібно буде заплатитти повну вартість товару чи ту мінімальну суму, що вказана у полі "Внесок"?
Дякую!
ДД. Сума яка в поле внесок
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю, Не питання, а пропозиція. Може можна якось автоматизувати процес купівлі? Почитав коменти у всіх одне і те саме питання: як придбати? Я теж написав "готовий оплатити" і чекаю... чого чекаю? доки хтось із команди зреагує? скільки мушу чекати?
Зробіть кнопку - Готовий(а) оплатити - натиснув і отримав вичерпну інструкцію як діяти далі.
Надійшла оплата - отримав посилання на матеріал.
Все ж можна автоматизувати. Ваш бізнес від цього тільки виграє.
ДД. Повністю з вами згоден. Але у нас складчини тільки я фактично проводжу. Організаторів мало. А у мене немає стільки рук. Форум повільно зростає і ситуація буде поліпшуватися. Якщо знаєте де можна знайти організаторів або новий учасників, то напишіть.
 

Ocean91

New member
Вітаю
оплата була перерахована за декілька курсів
Колі заходжу в курс в якому є мій запис в основний список, то немає сірої кнопки для оплати
Яким чином виправити ситуацію
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю
оплата була перерахована за декілька курсів
Колі заходжу в курс в якому є мій запис в основний список, то немає сірої кнопки для оплати
Яким чином виправити ситуацію
Вітаю. у мене немає оплат за конкретні курси є тільки поповнення балансу. Я вже раз 20 відповідав на ці питання. Перегорніть вище будь ласка. Напишіть в тих складчинах що готові оплатити і просто чекайте . Можете оргів пошукати.
 

Bohdana

New member
Доброго дня! статус наб1р учасник1в і статус придбаний. Питання п1сля оплати коли я отримаю доступ до курс1в?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня! статус наб1р учасник1в і статус придбаний. Питання п1сля оплати коли я отримаю доступ до курс1в?
ДД. напишіть в тих складчина що готові оплатити. Які я зможу візьму в організацію
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

janepole

New member
Доброго вечора. Хочу придбати курс [NelliPRO] Професія-Ріелтор 2.0 (Неллі Осе) . Курс без організатора.
Написала на сторінці теми, записалася у основний список. Як отримати реквізити для проплати?
Дякую.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго вечора. Хочу придбати курс [NelliPRO] Професія-Ріелтор 2.0 (Неллі Осе) . Курс без організатора.
Написала на сторінці теми, записалася у основний список. Як отримати реквізити для проплати?
Дякую.
ДД. взагалі вам вже видані реквізити advash і криптовалюта. постараюся сьогодні ввечері карту видати
 

janepole

New member
Не одразу виходить побачити відповідь. Я вже побачила реквізити, але я не користуюся жодною з цих систем. Є PayPal. Карта була б взагалі ідеально. Дякую за розуміння.
 

pygovka

New member
Вітаю! Як отримати курс Анастасії Катаєвої, написала що готова оплатити

 
Доброго дня! Скажіть будь ласка, я щойно зареєструвалась, можна поцікавитись, буде Вебінар у Безбородного Сергія на Ютюб АстроБлогер "Еріда" - чи не буде складчини? (бачу у Вас є його вебінари на сайті) і чи не має "Ліліт та Друдж" його вебінарів? Я б з радістю брала б участь, бо з рф не хочеться складчиною займатись....🤨
 

Anton_

Member
Доброго дня! Тиждень тому став учасником складчин зі статусом "Придбаний" і написав що готовий оплатити, кошти до гаманця вніс, зробив запит на активацію кнопки 'оплатити монетами', але поки ніякої відповіді.
Активуйте, будьласка можливість проплати з гаманця для цих складчин:
[Silovik online] Енергетичний силовик. Початківець (Олександр Казанцев)
[yoga-masters] При аутоімунних розладах (Андрій Сідерський)
Хатха-йога базові форми. Тариф-Мультимедіа на 120 днів (Михайло Баранов)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня! Скажіть будь ласка, я щойно зареєструвалась, можна поцікавитись, буде Вебінар у Безбородного Сергія на Ютюб АстроБлогер "Еріда" - чи не буде складчини? (бачу у Вас є його вебінари на сайті) і чи не має "Ліліт та Друдж" його вебінарів? Я б з радістю брала б участь, бо з рф не хочеться складчиною займатись....🤨
ДД. якщо на форумі Ви не знайшли якихось курсів, то напишіть сюди запити https://skladchina-ua.com/threads/Будь-ласка-організуйте-спільну-покупку.62/
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня! Тиждень тому став учасником складчин зі статусом "Придбаний" і написав що готовий оплатити, кошти до гаманця вніс, зробив запит на активацію кнопки 'оплатити монетами', але поки ніякої відповіді.
Активуйте, будьласка можливість проплати з гаманця для цих складчин:
[Silovik online] Енергетичний силовик. Початківець (Олександр Казанцев)
[yoga-masters] При аутоімунних розладах (Андрій Сідерський)
Хатха-йога базові форми. Тариф-Мультимедіа на 120 днів (Михайло Баранов)
ДД. Я зараз завантажений по повній програмі. Не всі складчини беру в організацію. Ви можете ще учасників покликати з соціальних мереж або форумів, тоді швидше все буде. Або можете інших оргів пошукати на форумі.
 

vasilisa

Member
нічого не зрозуміло, куди і як оплочувати? зайти в реквізити - це де? як це Ви дасте карту ?
Доброго дня, відповім Вам, я не орг, а так само купую курс.
Натискаєте зелененький напис Reguisites( реквізити) з'явиться сторінка з варіантами оплат. Там пишете, що хочете оплатити на картку- у відповідь орг дасть номер картки. Це займе до 3 днів і ці гроші орг заведе на ваш особистий гаманець. Потім оплачуєте монетами з гаманця і чекаєте близько 3 днів і відкриють бібліотеку з курсом.
 
Угорі