Що нового?

Придбаний Предсказательное астрологічне таро, 3 модуль (Сніжана Бєлкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2170 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 161.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте:
  • відеозаписи занять,
  • навчальні таблиці і схеми по астрологічній системі таро,
  • методичні посібники по розкладах,
  • книги з астрології в електронному вигляді.
тут пропонується 3 модуль:
Теорія розкладів і особливі положення карт. Курс 2014 року



вимоги до слухачів: знання астрології не обов'язково! В курсі дається необхідний астрологічний мінімум.

курс призначений для:

  • бажаючих вивчати і практикувати таро в поєднанні з астрологією, початківців" з нуля " і продовжують вивчати таро, астрологів і цікавляться астрологією, тих, хто хоче працювати тарологом-консультантом.
про що курс?

  • в курсі об'єднані дві мантические системи-таро і астрологія (теорія і практика). Логічність астрологічної системи + образність таро = точні трактування розкладів . Курс орієнтований на практику раскладова.
що Ви отримуєте в результаті?

  • Чітке і зрозуміле пояснення астрологічної системи таро Юрія Хана на практиці Значення кожного аркана таро колоди а. Уайта і взаємозв'язок між німмі. освойте 12-й домашній розклад-вершину предсказательного майстерності! Принципово новий передбачувальний інструмент .
ведуча: Сніжана Бєлкіна.
1. Введення в систему Таро. Місце Таро в рідкісних езотеричних дисциплінах. Короткий огляд історії Таро. Колода а. Уайта, її місце і значення в Реду я іншого колода Таро.

2. Зв'язок Таро і астрології. Знайомство з основними астрологічними і астрономічними принципами. Астрономія, астрологія та міфологія.

3. Астрологічний інструментарій: планети, знаки зодіаку, будинок гороскопу, початку, стихії.

4. Структура колоди а. Уайта. Відносини Старших і молодших арканов. Основні філософські принципи, що застосовуються у вивченні структури Таро. Вступ до теорії перевернутих карт.

5. 1 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Овен. Старші аркани Маг, жриця. Принцип Інь-Ян. Поняття про Абстракції. 1-я зона. 1-й Вогонь. Почавши. Особистість. Потенція. Намір.

6. 2 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Телець. Старші аркани імператор, імператриця. 1-я зона. 1-Я Земля. Формування. Матерія. Чоловік і жінка. Споживання та потреби. Бажання.

7. 3 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Близнюки. Старші аркани Ієрофант, закохані. 1-я зона. 1-й повітря. Рух. Дія. Початкова структура. Контакт. Інформація. Освіта. Культура.

8. 4 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Рак. Старший аркан Колісниця. 1-я зона. 1-Я Вода. Зміна. Результат. Установка. Смерть. Мати. Батьківщина. Минуле.

9. 5 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Лев. Старша сила аркана. 2-я зона. 2-й Вогонь. Трата. Любов. Творчість. Детти. Радість. 6 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Діва. Старші аркани відлюдник, Колесо Фортуни. 2-я зона. 2-Я Земля. Поділ. Повторення. "Вічний двигун". Спосіб життя. Ділення. Робота. Здоров.

10. 7 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Терези. Старші аркани повішений, справедливість. 2-я зона. 2-й повітря. Соціум. Залежність. Зв'язки. Партнерство. Шлюб.

11. 8 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Скорпіон. Старші аркани Смерть, помірність. 2-я зона. 2-Я Вода. Колективна енергія. Потреби світу. Попит. Стать. Магія.

12. 9 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Стрілець. Старші аркани Давол. 3-я зона. 3-й Вогонь. Позов. Невизначеність. Адаптація. Влада. Релігія. Світогляд. Ідеологія.

13. 10 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Козеріг. Старші аркани вежа. 3-я зона. 3-Я Земля. Подолання. Опору. Кар'єр. Професор. Батько.

14. 11 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Водолій. Старші аркани зірка, місяць. 3-я зона. 3-й повітря. Свобода. Уникання. Продовжувати. Передбачення. Надія. Дружба.

15. 12 будинок гороскопу. Знак Зодіаку Риби. Старші аркани Суд, Сонце. 3-я зона. 3-Я Вода. Карма. Відмова. Жертва. Догляд. Інший світ.

16. Дурень і Мир. Минула і майбутня карма.

17. Введення в медичне Таро.

18. Фігурні карти. Соціальні ролі. Поняття про квадрантах.

19. Квадрант Пажів. Квадрант Лицарів. Квадрант Корольов. Квадрант Королів.

20. Загальна теорія числових карт. Розподіл числових карт по домівках гороскопу. Принципи і значення числових карт.

21.Теорія взаємин між Арканами. Особливі відносини і положення Старших арканов. Астрологічні поняття обителей і вигнань.

22. Особливі положення Старших арканов в кожному будинку гороскопу (обителі і вигнання).

23. Етапи проходу ситуацій будинків гороскопу.

24. Теорія екзальтацій і падінь.

25. Особливі положення Старших арканов в кожному будинку гороскопу (екзальтація і падіння).

26. Введення в теорію ворожіння. Три підходи до Таро: передбачення, магія, консультування. Типи розкладів. Терміни розкладів. Питання клієнта.

27. Головна карта розкладу. Трирівневий розклад. Альтернативний розклад. Розклади "великий і малий Мальтійський Хрести".

28. Теорія 7 тонких тіл в Таро і астрології. Теорія розкладу по 7 тел.

29. Теорія 12-домного розкладу.

30. Теорія розкладу наміри.

31. Розклад "Роль об'єкта в житті клієнта".

32. Практика розкладів.
https://privatelink.de/?https://taroclass.ru/kurs-astrologicheskoe-taro/
 
Угорі