Що нового?

Набір учасників Прибутковий Автосервіс (Олексій Пахомов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2648 ГРН
Учасників: 0 з 103
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
прихований контент для користувачів Aurora.
Натисніть, щоб розкрити...

У 2001 році я відкрив невеликий Автосервіс, що спеціалізується на діагностиці двигунів. Перша ейфорія швидко пройшла, настали робочі будні. У той час мало хто займався діагностикою, і черга до нас розтягувалася на кілька днів.

Але дуже швидко все змінилося. Через кілька років сервісів відкрилося багато, клієнти кудись пропали... Та й втомлюватися я став більше звичайного. Начебто все роблю правильно, старанно працюю, але фінансовий результат залишав бажати кращого. Взимку клієнтів було зовсім мало, низькі ціни і знижки вже не допомагали. Гаразд, вирішив я, буду працювати ще більше і старанніше, надавати більше послуг. Але як можна це зробити, коли потрібно почитати інтернет-форуми, закупити і привезти запчастини, заплатити податки, відремонтувати опалення в боксі, дати рекламу, та ще й почистити сніг на території? І все це начебто дрібниці, але від них нікуди не дітися...

Настав момент, коли я зрозумів, що потрібно щось міняти. Накупив розумних книг, почав читати і шукати відповідь на своє питання. Потім були заняття в "бізнес-молодості". Нарешті, очі відкрилися і я зрозумів, що ремонтувати автомобілі і вести Автосервісний бізнес - це дві величезні різниці!

Настав час поділитися з вами накопиченим досвідом.
  • У чому різниця між бізнесом типу" зроби це сам " і справжнім бізнесом?
  • Як визначити свою мету?
  • як розкласти мета на цеглинки і побачити шлях до її досягнення?
  • що ми продаємо: послугу автосервісу або все-таки щось інше?
  • Як створити унікальну торгову пропозицію?
  • Інтернет-сайт. Що в ньому має бути такого, без чого він просто не буде працювати?
  • за якими правилами створюється макет сайту і хто повинен це зробити?
  • Як працювати все менше, а заробляти все більше і чому це можливо?
відповіді на всі ці питання ви знайдете в новому відеокурсі "прибутковий Автосервіс". Його тривалість-4 години 30 хвилин.

https://privatelink.de/?http://pakhomov-school.ru/videokurses/avtoservice.html
 
Угорі