Що нового?

Придбаний Прибутковий бізнес на e-mail розсилки (Михайло Яковлєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Мене звуть, Михайло Яковлєв. Після закінчення сільгосп Академії (освіта жодного разу в житті не знадобилося), я відрив на ринку кілька торгових точок і став займатися торгівлею.
Доводилося щодня вставати о 6 годині ранку і просто працювати на знос. А результат моєї підприємницької діяльності нікому не був помітний, як і мені самому.

У підсумку я розпродав конкурентам за собівартістю весь товар, закрив торгові точки і повністю пішов в Інтернеті. Це було в 2004 році. Напевно мені в чомусь пощастило, але я відразу вгадав потрібний напрямок в електронній комерції. А саме, я відкрив свою першу розсилку, а потім і ще пару десятків e-mail розсилок в той час на таких сервісах, як Сабскрайб, Мейлліст, Контент Мейл, а в 2007 році і на Смартреспондрере. Точно знаю, що останні два сервісу вже не існують, але це і не важливо. Зараз веду розсилки на Гудлі і на Джасклік.

З відео уроків ви дізнаєтеся:
  • На якому кращому сервісі і як відкрити свою Email розсилку. Покажу покроково!
  • Як швидко, кількома всім доступними способами і абсолютно без вкладень, зібрати гарне число передплатників. А для цього я подарую вам більше 400 подарунків, які ви зможете дарувати своїм передплатникам за підписку на вашу розсилку.
  • Як щодня і абсолютно безкоштовно поповнювати свою розсилку новими передплатниками.
  • Відкрию секрети декількох способів заробітку на своїй розсилці.
  • Увага! найважливіше! відкрию секрет пасивного способу заробітку. Покажу на своєму особистому прикладі, як я заробляю пасивно, тобто без клієнтів і без постійних і щоденних випусків. Весь пасивний спосіб заробітку повністю на автоматі! Запустили 1 раз і забули. Тільки отримуйте дохід!
  • Покажу, як зробити так, що б не ви шукали рекламодавців, а щоб рекламодавці самі зверталися до вас із замовленнями рекламних випусків у вашій розсилці.
- Я особисто і на постійній основі буду замовляти у вашій розсилці рекламу для своїх рекламодавців, які скуповують рекламу оптом

У всіх розсилках, які я запропоную, так як ми вже працюємо роками!
- Я навчу вас, як відкрити новий вид розсилки, це розсилка Пуш повідомлень. Покажу, як абсолютно пасивним способом збирати базу передплатників в Пуш розсилку і як можна заробити декількома способами в такому новому вигляді розсилок. Ви навіть не будете рекламувати Пуш розсилку, а база передплатників буде рости!

  • Я особисто і регулярно буду замовляти у вас рекламу у вашій пуш розсилці.
  • Гарантую особисту підтримку і особисте спілкування. Якщо після вивчення відео курсу у вас будуть питання, я особисто відповім на всі ваші запитання. Можете задавати питання хоч через рік після вивчення курсу. Кількість питань, які ви можете задати нічим не обмежую.
Але відео курс записаний мною покроково, все докладно і на прикладах, так що питань швидше за все не буде. Будуть тільки замовлення від мене на розміщення реклами в ваших розсилках.

https://privatelink.de/?http://dohod.sto-money.ru/
 
Угорі