Що нового?

Придбаний [Проектуємо із задоволенням] Про стрічкові фундаменти зрозуміло і просто (Ірина Михалевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2100 ГРН
Учасників: 1 з 35
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 62.4 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Чітко по поличках розкладені знання про стрічкових фундаментах допоможуть вам проектувати їх впевнено, навіть якщо до цього ви жодного разу не стикалися з фундаментами взагалі.
Я допоможу починаючому проектувальнику КЖ розібратися в цій темі, розкрию всі підводні камені, дам важливі поради, щоб ви не допускали критичних помилок в такому відповідальному питанні.

Майстер-клас "про стрічкові фундаменти зрозуміло і просто" дасть вам:

Живе ілюстроване розуміння принципів проектування різних типів стрічкових фундаментів і раз і назавжди усвідомить для вас принципову різницю між ними, яку повинен знати кожен проектувальник.

Мислення на 1-2 категорії вище — я показую не тільки що і навіщо робить інженер-практик, але і як він при цьому мислить — цього теоретики у вузі не навчать.

Готовий підхід, який підстрахує, дасть опору, збереже час і сили, вбереже від помилок, підніме повагу до вас як до розуміє фахівця.

Ви точно все зрозумієте і впораєтеся, тому що я розповідаю просто.

Кому буде корисний майстер-клас?
початківцям проектувальникам КЖ,
студентам будівельних спеціальностей,
виконробам, які хочуть розуміти, що роблять,
керівникам невеликих будівельних фірм, що працюють за принципом " все самі»,
тим, хто будує свій будинок самостійно, і хоче зробити фундамент надійним,
креслярам КЖ, які бажають освоїти розрахунки,
проектувальникам КМ, яким в» лівих " роботах доводиться робити і фундаменти теж.
Майстер-клас не підійде вам, якщо:
ви вже все знаєте;
ви шукаєте все готовеньке-приклади розрахунків і креслень, з яких можна просто списати;
ви не звикли думати і вникати самостійно;
ви дуже далекі від інженерного мислення.
Так а що це за майстер-клас такий?
Все просто.
Як завжди це цикл відео — 8 відео загальною тривалістю трохи більше 2 годин.
У відео я докладно розповідаю про два основних типи стрічкових фундаментів, які відрізняються принципово. Даю докладні пояснення по кожному типу, розповідаю, в якій послідовності їх розраховувати, на що звернути увагу при проектуванні.
Все це в 8 відео загальною тривалістю 124 хвилини — за тиждень В перерви по немногу можна освоїти. Я впевнена, що в універі цих знань ви точно не отримали.

Чого ви не знайдете в майстер-класі?
У цьому циклі відео немає прикладу розрахунків.
Там немає формул.
Немає посилань на норми.
Але зате там є дохідливий і зрозумілий алгоритм дій: ось отримали ви об'єкт і є підозра, що там будуть палі. Куди бігти? Що робити в першу чергу? Що перевіряти в другу? Як прийти до задовольняє замовника і вас надійному і економічному результату? Де в яких моментах доведеться повернутися назад, а де і кілька разів?

Також ви не знайдете:
Нюансів по сейсміці.
Особливості проектування паль на обводнених територіях.
Всякі там віч-на-віч і інші узкотеріторіальние речі.

Досвіду такого просто не було, а в фундаментах тут без досвіду гріх радити.
Гріх брати не буду.
Даю те, з чим працювала.

https://vk.com/sd_ms?w=wall-67047454_2974 https://vk.com/@sd_ms-pro-lentochnye-fundamenty-ponyatno-i-prosto
 
Угорі