Що нового?

Набір учасників [Проектуємо із задоволенням] креслення КЖ (Ірина Михалевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3273 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 113.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Що ви відкриєте для себе в курсі?
  • принципи створення створення креслень КЖ.
  • прості і зрозумілі пояснення по конструюванню, по роботі конструкцій — достатні, щоб виконувати креслення впевнено.
  • вказівки, як не допустимо робити і чому. Взагалі дуже багато відповідей на питання " чому?", які я збирала роками по крупицях.
нюанси виконання креслень залізобетону, про які не може підозрювати початківець проектувальник просто через відсутність досвіду.
Вам розкриється бачення розробки креслень з ракурсу главспеца.

Зміст курсу
Курс представлений в двох частинах-креслення нижче 0,000 і креслення вище 0,000
Пакет №1" креслення КЖ нижче 0,000 " містить все, необхідне для того, щоб впевнено почати креслити підземні частини будівлі.

Ця частина — з самими ретельними поясненнями для новачків-найперші креслення розібрані по кісточках, щоб вам було абсолютно зрозуміло, для чого схеми і що на схемах, для чого розрізи і вузли, що там важливо, що значимо, як виконувати специфікації, як робити відомість витрати стали, які примітки писати на кресленнях і чому.

За обсягом-майже 16 годин відео (63 ролика), 12 докладних статей, 127 прикладів креслень у форматі пдф.

Пакет № 2" креслення вище 0,000 " і є продовженням пакету №1.
Ця частина курсу вмістила в себе всі підказки по найбільш часто зустрічається кресленнями-колони, стіни, сходи, перекриття і т. д.

За обсягом-майже 9 годин відео (35 коротких роликів), 8 докладних статей, 122 приклади креслень у форматі пдф.

Чого немає в курсі?
  1. немає практично промислових креслень.
  2. немає достатньої уваги повністю збірного залізобетону (хоча в деяких темах приклади з поясненнями додаю).
  3. креслення не для сейсміки!
  4. Капітелів немає. Взагалі всього, що не потрапило в зміст курсу вище — немає.
  5. немає посилань на сучасні норми в прикладах креслень (креслення брала зі старого архіву, виконані за українськими стандартами).
  6. немає пояснень, як оформляти креслення по СПДС.
  7. немає інструкцій, як працювати в креслярських програмах (курс не про це взагалі).
  8. Немає П-шек в багатьох місцях, де вони потрібні.
  9. немає ідеальних креслень без помилок — я взагалі не вірю, що такі бувають.
  10. Немає креслень в автокаде — тільки пдф.
Взагалі хочу сказати, що якщо ви чекаєте ідеально вилизані приклади креслень без помилок, то курс не для вас. Креслення добротні, розроблені досить грамотно, для підмоги початківця проектувальника точно підійдуть відмінно. Але я не брала метою цього курсу-вилизати до ідеалу, перевірити ще раз, поправити, відкоригувати під сучасні реалії і новітні норми.

Кому підходить курс?
  • Початківцям проектувальникам, які розуміють, що зараз дуже мало бажаючих поділитися з ними своїм досвідом.
  • Тим, хто хоче стати грамотним конструктором і розуміти, що робить, але не знає, як до цієї теми підступитися.
— Тим, кому не у кого повчитися.
  • Тим, хто вже все це освоїв, але просто любить дивитися мої відео і знаходити в них щось важливе для себе.
  • Тим, хто любить отримувати корисну спеціалізовану інформацію і цінує досвід колеги-практика.
Кому не підходить курс?
Проектувальникам з досвідом, надумав, що вони знайдуть в курсі для початківців якісь глибокі глибини і щось, чого вони ще не знають. Ви можете пошукати, але якщо не знайдете, я за це не відповідаю і гроші не поверну.


https://privatelink.de/?https://vk.com/@sd_ms-chertezhi-kzh
 
Угорі