Що нового?

Придбаний Про що мовчить печінку? (Світлана Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

якщо ви мене запитаєте, які 2 органи найважливіші для жіночого гормонального здоров'я, я відповім — печінка і кишечник. Саме вони-2 переробних заводи, які забезпечують безперебійну роботу ендокринної системи. Інше питання, що мало хто розуміє взаємозв'язок. Печінка ж ніколи не болить, а кишечник для багатьох це просто трубка, щось на зразок сміттєпроводу! Насправді-це вкрай
важливі органи. ⠀

Печінка-ключовий орган для жіночого здоров'я-так як відповідає за метаболізм естрогену, за переробку використаного і його виведення. Порушення функції печінки і жовчного міхура, призводить до скупчення активних форм естрогену, який в свою чергу стає причиною всіх гормонзалежних процесів (кісти, міоми, мастопатії, ендометріоз, фібрози, ПМС, біль в грудях і т.д.). Ще один процес, дуже важливий для здорового метаболізму естрогену, - регулярний стілець, не рідше, ніж 1 раз в день. При нерегулярному стільці містяться в ньому токсичні речовини, в тому числі, естроген знову всмоктуються.

Крім гормональної функції і контролю рівня естрогену, печінка регулює синтез харчових речовин і нутрієнтів, часом досить тільки запустити роботу печінки, щоб повністю відновити гормональний фон і впоратися з дефіцитами. Між іншим, перетворення білка в засвоювану форму для організму відбувається в печінці. Не дарма ж в переліку печінкових проб є аналіз на загальний білок. ⠀

Печінка найбільший фільтр організму. Найбільша кількість ферментів знаходиться там.⠀

Але ось біда в тому, що печінка як партизан, не подасть знака, якщо їй погано. Інші органи будуть сигналізувати болем, гіркотою в роті, спазмами, запаленням, а печінка немає! Мовчатиме до останнього. І коли хтось каже, Ось...у мене болить печінка. Це не так, печінка хворіти не може, а больовий синдром справа дають або жовчний, або петля кишечника.

Зрозуміти, що з печінкою щось не так , можна тільки спираючись на непрямі симптоми-найчастіше це червоні точки на тілі, варикоз, проблеми із зором, надмірна збудливість, погана перистальтика кишечника, дефіцит білка, гормональний збій, особливо щодо гормонів щитовидної залози і жіночих статевих гормонів

Продажник:
https://privatelink.de/?https://lanadietolog.ru/?ysclid=l2c73xjwdg
 
Угорі