Що нового?

Набір учасників [[Про English] Teaching young learners 3.0 (Катерина Сташевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3125 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
я завжди йду вчитися на канікулах. Для мене це частина задоволення від літа: спокійний сонячний ранок, чашка кави, улюблений ноутбук, нова красива зошит ... Час на себе і для себе.

Тому набір на курс Teaching YL 3.0 я вирішила запланувати саме на Червень.
Це буде вже третій потік мого курсу з навчання дітей 5-10 років. Курс вже пройшло в цілому більше 500 (!!!) вчителів онлайн і оффлайн!

Але я була б не я, якби не прокачувала курс. Минулого разу Гейміфікація значно збільшила віддачу учасників. А в цьому році роблю курс в новому форматі: літній навчальний блок + Осіння практика!

БЛОК 1. з 20 червня по 1 липня : 6 вебінарів

  1. IN TOTAL CONTROL (All about classroom management!)
  2. ITS ALL ABOUT WORDS (Teaching vocabulary. And COLLOCATIONS!)
  3. GRAMMAR MADE EASY (And fun too!)
  4. MAKE THEM LISTEN, MAKE THEM SPEAK! (How to teach listening and speaking effectively!)
  5. A GREAT READER, A GREAT WRITER ( Making reading and writing really engaging!)
  6. PLANNING YOUR PERFECT LESSON!
ми розберемо все, що потрібно знати про роботу з дітьми! Буде і теорія і дуже багато практичних ідей. Я поділюся крутими працюючими техніками і фішками.

Вебінари будуть 20, 22, 24, 27, 29 червня і 1 липня о 10.30 за київським часом. Якщо ви в цей час зайняті - не проблема! Їх можна буде подивитися в запису в будь-який зручний для Вас час.

БЛОК 2. перша чверть: практика у форматі мікронавчання.

Плюс захопимо самий кінець серпня-річне планування краще все ж робити до початку року.

Ви застосуєте все, що дізналися на курсі на своїх уроках. Я не буду вас змушувати це робити-зроблю так, що ви самі захочете!

в курсі буде:

  • 6 вебінарів - близько 12 годин концентрованої користі!
  • Практична частина - ви все застосуєте на своїх уроках, щоб отримати максимум користі!
  • закритий клуб-ком'юніті з безстроковим доступом до вебінарів і матеріалів!
  • захоплююча гра (спробуєте гейміфікацію в дії)!




Продажник:
https://privatelink.de/?https://vk.com/proenglishteachers
 
Угорі