Що нового?

Придбаний [Психоалхімія] 12 типів іміджу (Марина Коміссарова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 5 з 94
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 61 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ви отримаєте: матеріали курсу 12 типів іміджу. Курс буде йти 7 днів, 6 ступенів і один день для тренування.
  • як ви пам'ятаєте, я обіцяла за цей курс навчити більшість учасників визначати свій тип іміджу.
  • спробую виконати обіцянку. Розповім ще, чому типів 12 і вони саме такі, як їх визначати і навіщо.
  • ще опишу сам механізм чарівності: як виникає ефект привабливості і з чого він складається. 12 типів пов'язані з механізмом чарівності.
Курс буде насиченим, але основним моїм завданням було зробити його доступним і зрозумілим для більшості. Я скоротила спочатку підготовлені матеріали, вибравши найважливіше і додавши практичні приклади.

Тим, хто хоче навчитися визначати тільки свій імідж, може вистачити одного вступного курсу.

У тестуваннях необхідно брати участь всім, хто розраховує в майбутньому стати коучами за системою 12 типів іміджу, яка вже стала популярною. Система стала популярною, але адекватно в ній ніхто поки не розібрався, в типах все плутаються, дуже мало у кого я бачу якесь розуміння.

Курс розпочнеться 23-го червня

Формат: pdf, doc

https://evo-lutio.livejournal.com/1577307.html
 
Останнє редагування модератором:

diva

Member
Скоро Новорічні СВЯТА, час подбати про свої БаЖання і отримати знання, як створювати від чоловіків ГРОШІ та Подарунки без Інтиму. Запрошую приєднатися до складки і пройти інструктаж як за рахунок чоловіка закрити всі борги та кредити

Зірка за 3 дні. Як замість чоловічих відмазок створити подарунок на 14 лютого і 8 березня (Міла Пернай)
 
Угорі