Що нового?

Придбаний [Піратська бухта] схема заробітку 2019

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 78 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ось прийшов час показати своє дітище світу.
Мене звуть Пітер і я люблю пиво "Porter". Останні 9 років я щільно працюю в Інтернеті, а сам подорожую по світу! У постійному навчанні і пошуку нових способів заробітку онлайн.
Мій девіз життя-у всьому повинна бути міра! Тому, готовий поділиться робочою схемою заробітку і своїм досвідом з іншими. За схемою працюю сам особисто і вже перевів її на пасив.

Мій мануал-чітка покрокова інструкція по заробітку в Інтернеті, яка написана на основі мого особистого досвіду, спостережень і тестування різних способів її реалізації. Це готовий продукт по роботі в ніші, з найкращим підходом по співвідношенню витраченого часу і профіту. Вам не потрібно витрачати час і гроші для тестів, проб і отримання досвіду при роботі з моїм мануалом.
Мануал заснований на цікавій і простий двухходовке. Є можливість вибрати один з декількох методів реалізації схеми, з їх плюсами і мінусами. Бонусом даю інформацію по каналах додаткового трафіку. Також пам'ятаємо, що можна перейти на пасивний заробіток. Про все це та інші тонкощі консультувати буду особисто!

Трохи даних:
  • мій особистий максимальний дохід в місяць: 138К руб.в місяць, приділяючи по 4 години в день.
  • середній дохід в місяць: 80к-100к руб.
  • Перший профіт: від 3 днів з початку роботи.
  • мій старт був з: 30 рублів + гаманець.
  • на тестування і доопрацювання схеми було витрачено: 43 дні і 48600 рублів. (реінвестування з доходу)
  • Мануал був відданий 3-м людям і в сумі за перший місяць вони заробили: 176к руб.
Характеристика схеми:
  • колір схеми: біла з відтінком сірого.
  • телефонні розмови: ні!
  • навички Сі: потрібно.
  • дохід: необмежений.
  • Можливість пасивного заробітку: є!
  • фінансові вкладення: до 500 р. + гаманець для прийому оплати!
  • Онлайн: так.
  • можна працювати зі смартфона!
https://privatelink.de/?https://piratebuhta.cc/threads/avtorskaja-sxema-zarabotka-2019-vysokij-doxod-pasiv-onlajn.18870/
 
Угорі