Що нового?

Набір учасників Рго_Каучсерфинг (Ольга Варегина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 166 ГРН
Учасників: 0 з 6
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Що може бути краще вдома з басейном і джакузі? Зі своєю окремою кімнатою, само собою. Безкоштовно, зрозуміло.
⠀ ➡ Тільки дворівневий басейн з шикарним видом, джакузі в 2 рази більше і будь-яка з декількох кімнат на вибір!
⚠ Таким був Каучсерфінг на острові Пінанг в Малайзії
⠀Знайшла б я цей варіант, якби не знання лайфхаків, накопичених за 6 років досвіду? Ні.
⠀Чому?
⠀1) у Малайзії я робила загальні запити крім Куала Лумпур, тому що там це загрожує. Є ряд країн і великих міст, знаючи які, потім не розгребеш личку, якщо зробити публічний запит. Вам напише 50, 100, 200 чоловік (залежить від країни) із запрошеннями, знайти серед них дійсно гідні умови і хорошого хоста буде важко, та й просто особистого часу ви витратите багато, мені шкода своє.
⠀Тому в Куала Лумпур-велике місто, багато активних користувачів каучсерфінгу, я писала особисті, а острів Пінанг проаналізувала за важливими параметрами і зрозуміла, що там можна і загальний.
⠀Потім вибрала за своєю схемою із запрошень той варіант, який ви і бачите️ ️ гортайте карусель!!!
⠀КАААААЙФ!!! Вилазити з цього басейну і джакузі і їхати на якісь там білосніжні пляжі абсолютно не хотілося, щоранку витягували себе за шкірку з Женею і тяглися під Пальми біля моря
⠀Я розумію, що звучить як знущання. Тільки ось так може кожен! Що б так жити і подорожувати не потрібні гроші! Взагалі!
⠀Можна одному, з попутником будь-якої статі, з дітьми, всією сім'єю і котом на додачу
⠀2) другий прийом, завдяки якому знайшовся цей хост-знання хитрості в Налаштуваннях запиту. Досить багато людей, реєструючись на сайті, не надають значення заповнення профілю або просто не знають про багатьох важливих нюансах. Наприклад, у цього хоста в графі профілю "Максимум гостей" вказано 0. Хоча він може прийняти і 5. Якби я в своєму загальному запиті вказала кількість гостей 2, то система просто не звела б нас з один одним!

ЯК ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

Все це і ще десятки подібних нюансів на моєму курсі Pro_каучсерфінг.
7 відео уроків (див. структуру в каруселі) + чек листи з класними завданнями = мій 6-ий досвід на 4х континентах і знання психології. (varezhka7)

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/B-2rQBFgjRY/
 
Угорі