Що нового?

Набір учасників Реалістичний набір масляних і акрилових пензлів Photoshop ma-brushes (Michael Adamidis)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 478 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 14.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Потужні ma-BRUSHES для Photoshop були створені, щоб принести досвід і радість традиційного живопису на полотні на екран вашого комп'ютера, щоб допомогти вам зробити техніку цифрового живопису більш ефективною, автентичною, реалістичною і природною!

Кисті Photoshop, створені для професійних цифрових картин, таких як концепт-арт і дизайн персонажів/навколишнього середовища, а також портрети, пейзажі і абстрактні картини.

Приходячи з традиційного мистецтва і працюючи в ігровій та арт-індустрії більше 10 років, я дійсно був розчарований усіма доступними кистями Photoshop. Таким чином, протягом багатьох років я почав створювати та тестувати тисячі кистей Photoshop і поставити в них все своє серце, щоб нарешті вибрати найкращі 416 кистей у видатному наборі кистей для образотворчого мистецтва-ma-BRUSHES!

Ці кисті абсолютно унікальні, реалістичні та ефективні-зобов'язання, яке я гарантую як візуальний художник/концепт-художник і художник більше 10 років, а також враховуючи всі позитивні відгуки, які я отримую від Клієнтів.
  • перевірте самі і подивіться велику галерею або відео продукту на моїй сторінці adamidis-art.com/ma-brushes.
  • Більше ніяких штампів і нереалістичних візерунків!
  • просто красиві мазки і природні текстури кисті і ножа для створення дивного реалістичного і автентичного мистецтва - вашого мистецтва!
  • МА-кисті добре відсортовані за категоріями!
тому що кисті дійсно мають значення і дійсно мають значення!

Цей набір пензлів Photoshop містить:

Художні портретні кисті, круглі кисті, плоскі кисті, кисті з фундука, віялові кисті, кисті Імпасто, дряпають кисті, кисті з текстурою полотна, масляні кисті (змішувальні кисті), мастихіни, дифузні кисті (Хмари), кисті з крижаною текстурою (масляний ефект), Кисті для трави, Кисті для дерев (також вічнозелених), Кисті для Листя, Камені....

додатковий БОНУС:
Разом з MA-Brushes Ви отримаєте Magic Canvas, який являє собою файл Photoshop, що включає 26 особливих текстур Fine Art Canvas, які також гармоніюють з кистями! Цей файл має роздільну здатність 5000 * 3299, тому він створений для великих картин і гравюр.
Комбінуючи MA-Brushes з Magic Canvas, ви будете створювати фантастичні ультрареалістичні картини!


https://privatelink.de/?https://michaeladamidis.gumroad.com/l/QIgaB
 
Угорі