Що нового?

Придбаний Розтяжка, енергія, свідомість для бійця (Віталій Варченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 478 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

35307

Привіт боєць! Радий тебе вітати на цій сторінці мого відео курсу " розтяжка, енергія, свідомість для бійця!". Я впевнений, що з цього курсу ти дізнаєшся багато нового, а головне корисного для здоров'я, життя, і звичайно ж тренувань!

Кому потрібен цей відео курс?
Сильно напружений. Тобі необхідно зняти накопичене емоційне напруження і знайти "новий погляд" на себе і свої можливості!
Немає Зростання. Ти натрапив на" стіну " і помітного зростання з яких-небудь причин не відбувається!
При відпочинку. Коли ти знаходишся в періоді відпочинку-відновлення від процесу підготовки до змагань!
Погана розтяжка. У тебе немає загальної гнучкості, мобільності "в тілі", погана розтяжка!
Занепад енергії. Ти відчуваєш занепад сил і енергії, хочеш розкрити свій внутрішній потенціал!
Часті травми. Ти відновлюєшся після травми, часто травмуєшся і взагалі хочеш це припинити!

Опрацювання, розслаблення і розкріпачення всіх м'язів тіла
Збільшення розтяжки всіх м'язових груп
Контроль і правильність свого дихання
Поліпшення координації та рівноваги
Розкриття внутрішньої сили
Збільшення концентрації і станеш більш зібраним
Зниження ризику отримання травм на тренуваннях
Уміння відчувати своє тіло
Загальний приплив сил і енергії

Що ти отримаєш?
4 вправи з енергії
Вправи на прокачування енергії і розкриття внутрішньої сили.
6 вправ по шийному відділу
Вправи для опрацювання і зміцнення шийного відділу, досить важливо для будь-якого бійця, особливо при роботі в клінчі і в боротьбі.
3 вправи по грудях і спині
Опрацювання грудного відділу і спина - це важлива робота для будь-якої людини, а тим більше для бійця! Здоровий хребет-це життєва необхідність, але також ці вправи важливі для запобігання травм!
10 вправ для розтяжки
Важливо абсолютно для кожного бійця, особливо для тих, хто хоче швидко, сильно і потужно бити ногами по всіх рівнях, а особливо в голову
Медитація на розслаблення і концентрацію!
Після оплати ти отримаєш доступ в Онлайн зал MuayThaiCK, де зможеш вивчати і практикувати всі 24 вправи по окремих відео уроків!


https://privatelink.de/?http://yoga.muaythaick.com/offer/
 
Угорі