Що нового?

Придбаний Розумний покупець (Сніжана Кистайкина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 166 ГРН
Учасників: 0 з 29
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Хочете купувати товари в десятки разів дешевше їх реальної вартості ???Мені подобається нові речі і я купую їх кожен день з великою знижкою. Раніше моє захоплення сильно било по сімейному бюджету і мій чоловік знайшов вихід з цієї ситуації. Тепер я купую речі кожен день а коли набридають Я продаю їх на авито, тепер моє захоплення приносить дохід! Є спеціальний сайт, який продає ці речі недорого.
Роблять вони це тому що їм це вигідно. Заробляють вони іншим способом. Я шукаю однодумців які хочуть працювати зі мною і для того щоб навчити бажаючих. Я структурувала свій напрацьований досвід в відео курс, який вам розкриє всі таємниці і секрети того як здійснювати такі покупки, без всяких ризиків втратити свої гроші.
Також після покупки курсу Вам буде відкритий доступ в закриту групу ВК в якій ми ділимося напрацюваннями які допомагають купувати товари ще вигідніше, якщо ви хочете приєднатися прямо зараз тисніть кнопку придбати курс, оплачуйте і ви отримаєте багаж знань який допоможе вам вже сьогодні придбати новий айфон, макбук, або оновити побутовою технікою свою кухню, а може бути ви просто хочете порадувати дітей новою іграшкою?

 
Угорі