Що нового?

Придбаний Рішення всіх екзаменаційних квитків з атестації 1С: Спеціаліст-консультант (Віталій Онянов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 127.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
У наданих нижче матеріалах я поділюся своїми напрацюваннями, а також досвідом підготовки та складання сертифікованого іспиту 1С:Спеціаліст-консультант з впровадження прикладного рішення "1С:Управління торгівлею 8".
Аудиторія курсу:
Консультанти та розробники, які бажають пройти атестацію 1С:Спеціаліст-консультант з "1С:Управління торгівлею 8".

в архіві з матеріалами курсу міститься:
  1. відео-рішення кожного квитка з розбором і моїми поясненнями. Більше 5 годин відео у вигляді міні-курсу, Де я з нуля і послідовно вирішую кожен квиток. Довгі і однотипні процедури (на зразок закриття Місяця) - прискорені. У деяких "складних" місцях коментую, чому я роблю саме так. Розбираю помилки типового функціоналу (а вони є!)
  2. детальний конспект рішення кожного з квитків (у форматі pdf). Увага! Текстів самих квитків немає! Але в документі детально описується весь процес вирішення (від введення НСІ до закриття Місяця) зі скріншотами деяких місць. Більше 30 сторінок тексту і картинок для кожного з квитків.
  3. відповіді до збірки "Комплект питань сертифікаційного іспиту за програмою 1С: Управління торгівлею 8". Увага! Самих питань і варіантів відповідей немає! Тільки відповіді у форматі 01.01 - 4, 01.02 - 3, 01.03 - 3. Припускаю, що збірник є у вас на руках.
припускаю, що ви вже в достатній мірі освоїли функціонал типової конфігурації "1С:Управління торгівлею 11.4" і перебуваєте на високій стадії готовності до атестації 1С:фахівець-консультант.

Дані матеріали допоможуть вам структурувати свої знання, проаналізувати власні рішення на предмет помилок і оптимальності, а також підвищити свої шанси на успішну здачу іспиту.



https://privatelink.de/?https://infostart.ru/courses/1228624/
 
Угорі