Що нового?

Набір учасників Святкові сукні для майбутніх мам (Юлія Трофімова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5883 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Я дам таку інформацію, яку ви ніде не зустрінете на просторах інтернету! Ні платно ні безкоштовно!
  • на прикладі по справжньому вагітної дівчини, без накладки на живіт у вигляді муляжу, буде виконуватися конструювання, моделювання та пошиття даного сукні. Термін вагітності 30 тижнів.
  • конструювання базової основи для вагітних з урахуванням виступу живота до лінії стегна.
  • технологія пошиття корсажного сукні для вагітних.
  • вишивка в люневільській і тамбурній техніці.
короткий зміст відеокурсу
Конструювання базової основи для вагітних з урахуванням виступу живота до лінії стегна.
Моделювання прямо на кресленні.
Технологія пошиття корсажного сукні для вагітних.
Вишивка в люневільській і тамбурній техніці.

Зняття мірок
Здивуються навіть ті, хто давно вивчає мої уроки.
  • необхідні мірки для конструювання базової основи для вагітних з урахуванням виступу живота.
  • рекомендація щодо зняття мірок для вагітних.
Конструювання базової основи для вагітних з урахуванням виступу живота до лінії стегна.
Вивчивши дану частину курсу ви навчитеся конструювати лекала,

на основі якого можна буде моделювати і шити різні фасони суконь,

у тому числі і силуетні з урахуванням виступу живота.

А також виконувати будь-яке моделювання!

  • на ваших очах я побудую лекало поєднуючи зняті мірки з одержуваним кресленням і фігурою.
  • всі одержувані на кресленні точки Я буду показувати на фігурі. Як показала моя багаторічна практика, даний спосіб навчання відмінно засвоюється навіть тими, хто ніколи не конструював лекала.
  • 2 варіанти спинки. З витачкой на лопатковий обсяг. Для виробів в яких потрібна дана витачка. Без виточки на лопатковий обсяг. Для виробів в яких дана витачка не потрібна.
  • точний розчин нагрудної виточки, який не потрібно підганяти на клієнті.
  • Покажу 2 варіанти нагрудної виточки. Для корсетних виробів і не корсетних (повсякденних) виробів в яких присутній надбавка на свободу облягання.
  • швидке оформлення лекальної лінії пройми полички.
  • Два варіанти лекальної лінії пройми. З витачкой на лопатковий обсяг і без виточки на лопатковий обсяг.
  • Покажу, як отримати красиву лінію рельєфу полички.
  • простий спосіб побудови рукава.
  • всі вагітні дівчата хочуть щоб в їх положенні проглядалася талія. Я покажу, як це зробити на стадії конструювання лекала.
  • на основі побудованого лекала базової основи Я зшию макет, одягну на вагітну дівчину і ви Своїми очима побачите посадку силуетного макета на вагітну фігуру.
дана система конструювання підходить для не вагітних,

які мають виступаючий живіт.



Сотні студентів переконалися в тому, що моя система конструювання лекал настільки проста,

що її зможе освоїти навіть школяр.

Моделювання
У даній частині курсу ми зробимо моделювання прямо на кресленні і отримаємо:

  • деталі крою сукні.
  • деталі корсетної чашки.
  • деталі крою для вишивки.
Проговорю різні ситуації в залежності від терміну вагітності.

Продумано абсолютно все
Розкрию додаткову тему - "надбавки на свободу облягання".
За даною системою конструювання можна отримати лекало не тільки для суконь (корсетних і не корсетних), а й інших видів плечового одягу для майбутніх мам. Жакети, пальто, плащі і тд.
Багато додаткової інформації, яку можна застосувати для конструювання лекала повсякденного одягу для вагітних.

Матеріалознавство. Розкривши. Технологія пошиття корсажного сукні для вагітних.
Прийнято думати. Якщо дівчина в положенні, значить тільки плаття "Балахон".

Купити в магазині Красиве вечірнє плаття, яке розкішно підкреслить її цікаве положення, в якому вона зможе вийти на урочистий захід, неможливо.

Який вихід? Тільки індивідуальний пошив!

Більш того не кожен майстер через незнання конструювання лекала для вагітних, візьметься шити силуетне і святкове плаття на дівчину в положенні.

  • познайомлю з матеріалами які були використані для пошиття даного сукні.
  • розкрій.
  • Індивідуальна формована чашка, як частина сукні.
  • Пуш-ап, як частина чашки.
  • технологія пошиття корсажного сукні для вагітних.
  • драпірування ліфа.
  • Об'ємні рукава на манжеті.
  • спідниця. Моделювання. Розкривши. Пошиття.
  • З'єднання спідниці, рукавів з корсетним ліфом.
декорування. Вишивка в люневільській і тамбурній техніці.
  • Як зробити лекало для вишивки кокетки, пояса, манжет.
  • побачите, як створюється ескіз вишивки. Малюнок вишивки буде народжуватися на ваших очах. До даного курсу ескіз вишивки даного сукні додається.
  • перенесення малюнка для вишивки на деталі крою.
  • фурнітура і нитки, які використані для вишивки. Дам поради щодо вибору матеріалів.
  • Покажу прийом, який пом'якшує вишивку і робить її привабливою.
  • Об'ємна вишивка в тамбурній техніці подвійним настилом.
  • Люневільська техніка.
Продумано абсолютно все
У режимі макрозйомки буде показаний весь процес вишивки з докладними поясненнями і міркуваннями.
Ви дізнаєтеся, чому одна вишивка виглядає грубо, а інша художньо красиво.

https://asp-lessons.com/prodvinutye-mastera/novinka-videokurs-prazdnichnye-platya-dlya-budushhih-mam/
 
Угорі