Що нового?

Придбаний Сезони відпочинку в ОАЕ (Юрій Федоров, Катерина Федорова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 92 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Формат: відео.

коли сезон відпочинку в ОАЕ?
в яку пору року краще їхати відпочивати в цю країну, щоб відпочинок не був зіпсований? В яку пору року найкраща для Вас погода? Саме на ці питання я постараюся відповісти.

Отже, перше, що я хотів би вам розповісти-в Об'єднаних Арабських Еміратах приблизно 255 сонячних днів на рік!як мінімум це означає, що ви під час відпочинку в будь-який час року в цій країні не промокніть під дощиком.

ОАЕ мають субтропічний і посушливий клімат, а це означає, що звичної для росіян зими в цій країні немає, круглий рік температура повітря тримається вище позначки +10C. а якщо бути більш точним, то температура повітря вдень навіть в найхолодніший час не опускається нижче позначки в +20C.

В цілому клімат Еміратів схожий з кліматом Єгипту-катастрофічно спекотне літо, середні денні температури з травня місяця і до вересня включно - +38 C...40 C. Але це лише середні значення, наприклад, липень і серпень — найспекотніші місяці року, в цей час стовпчики термометрів можуть піднятися до позначки в+50c .

Про це я розповідаю вам для того, щоб ті люди, які погано переносять спеку не планували свій відпочинок в ОАЕ в ці спекотні місяці. Нехай комфортабельність відпочинку і буде на висоті ( кондиціонери в готелях, прохолодні напої і затінена територія), але Вам в будь-якому випадку доведеться перебувати на вулиці під відкритим сонцем...


 
Угорі