Що нового?

Придбаний Секрети астрології: мистецтво управління подіями (Павло Андрєєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1500 ГРН
Учасників: 1 з 45
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 34.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
"Мистецтво управління подіями" задумано як тренувальний майданчик, кому потрібно більш глибинне і детальне розуміння майбутнього, алгоритмів його прогнозування і, найголовніше, трансформації.
Майстер-клас сповна закриває потребу розібратися" на пальцях", чому і як прогноз працює чи не працює і що зробити, щоб він запрацював.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ МАЙСТЕР-КЛАС:

Запрошуються учасники, що володіють базовими знаннями натальной карти і 3 основних методів прогнозу: дирекції, соляр, прогресії.
Ці знання могли бути отримані самостійно, в нашій або будь-який інший астрошколі, що вивчає класичну західну астрологію.

ПРОГРАМА МАЙСТЕР-КЛАСУ:

1) Основні поняття і техніки прогнозування:

"більш "і" менш " подієві карти,
подієвий вага планети, подієва ємність будинку,
тренд,
коридор можливостей,
ціна події,
картина майбутнього,
каузація та кореляція,
синхрон і ієрархія методів прогнозу - їх розгортка на практиці в реалії звичайного життя.
2) види подій і умови їх реалізації;

3)" хороша "та" погана " подія, полівалентність події;

4) проживання, опір, уникнення і трансформація події - " що краще "і" в чому фокус";

5) детальний розбір кейсів 4 учасників (хто присутній очно, знадобиться заповнити анкету на ректифікацію), також до майстер-класу у вас буде можливість вписати своє питання в програму (навіть якщо ви присутні на заході заочно).

Приймаються наступні запити:

а) ви спрогнозували щось і нічого не сталося
б) ви спрогнозували одне, а сталося зовсім інше
в) у вас є теоретичне запитання

ПРИКЛАДИ ПИТАНЬ, ВІДПОВІДІ НА ЯКІ ВИ ОТРИМАЄТЕ:
"Спрогнозувала собі знайомство з майбутнім чоловіком в ... 2017, але в цей день на мене лише кричав начальник і клієнти, чому?"
"Очікувала грошей в ... 2017, але замість цього збільшилися витрати і відбулося звільнення, що за несправедливість?"
"У Наталі бісекстильний Юпітер в 8 будинку, з яким останній рік дирекційно з'єднується К8, але замість мільйонів від чоловіка і спадщини помер алкоголік-батько, від якого я через незнання успадкувала борги, що я роблю не так?"
"У мене стався перелом ноги в ... 2016, і такий же аспект повторюється знову, як уникнути найгіршого результату?"

https://arcanum.pro/upravlenie-sobytiyami
 
Угорі