Що нового?

Придбаний Секретна формула побудови бізнесу з Taobao, 2015 (Сергій Васюта)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 919 ГРН
Учасників: 0 з 114
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 8.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що за відеокурс?
Taobao-це саме той майданчик, який перевів Мій бізнес на новий щабель. Продажі злетіли вгору моментально. Причина цього досить таки дешеві ціни на товари і величезний асортимент. Мільйони товарів чекають вас. Taobao пропонує вам великий спектр товарів для старту власного бізнесу. Даний курс написаний у формі покрокової інструкції де ми від А до Я розберемо всі кроки вибору і покупки товарів на Taobao, доставки їх у Ваше місто і подальшу реалізацію даних товарів. Також я поділюся з вами секретами збільшення продажів і відкрию свою стратегію подальшого розвитку бізнесу.

що ви вивчите в ході курсу
  • Що являє собою майданчик Таобао
  • ми розглянемо всі нюанси вибору товару
  • ви навчитеся відокремлювати якісного продавця від поганого
  • далі ми зробимо свою першу покупку на прикладі посередницького сервісу, яким користуюся особисто я
  • ми обговоримо всі деталі поповнення балансу в системі і оплати замовлення
  • Я наведу вам два приклади карго служб, якими користуюся особисто я. просто повторіть мої дії і ваша посилку прилетить до вас за адресою вже через 7-10 днів з моменту відправки її з Китаю
  • ми розглянемо питання, що стосуються митниці
  • я розповім вам про подальші дії, спрямовані на збільшення продажів у вашому бізнесі
  • зрештою я поділюся з вами своїми особистими стратегіями які я використовую для збільшення продажів
виконавши всі кроки ви, таким чином, досягнете кінцевої мети курсу-привезете свою першу партія товару і продасте її за дуже вигідною ціною.

Бонус!
Приємним доповненням до навчального курсу буде список "робочих" магазинів на Taobao, який допоможе вам знайти необхідний товар в рази швидше. На створення даного бонус у мене пішло багато часу, адже кожним магазин вибирався вручну. На мій тренінг діє гарантія 30 днів. Що це означає? Ви можете вивчати тренінг протягом даного часу і якщо він не приведе вас до кінцевого результату - першого замовлення на Taobao, то я поверну вам повну вартість курсу без будь-яких зайвих питань. Я на 100% впевнений, в тому, що застосувавши на практиці даний навчальний курс, він принесе вам великий результат і високі доходи, тому я можу вам дати таку гарантію.

P. S. чому б вам не вхопиться за цей шанс? Адже у вас нульовий ризик. Якщо ви зрозумієте, що бізнес з Китаєм з тієї чи іншої причини не принесе вам доходів, то я поверну вам повну вартість курсу. Якщо ж ви створите свій бізнес, який буде приносити вам стабільні доходи, то я буду тільки радий, що даний навчальний курс приніс вам користь. Подумайте дуже добре і вирішите, чи хочете ви бути серед тих людей, для яких ринок ставить умови покупки того чи іншого товару, або ви самі хочете встановлювати для великого ринку споживачів свою ціну
 
Угорі