Що нового?

Придбаний Сепарація від батьків (Інна Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 2 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 66.5 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

це один з найважливіших вебінарів для становлення і розкриття твоєї особистості. Поки не пройдена сепарація від батька-Ти, в тій чи іншій мірі, не можеш взяти на себе відповідальність, ти не відчуваєш себе господарем свого життя, ти, як маленька дитина, до сих пір гостро сприймаєш будь-яке слово, дія або навпаки мовчання і бездіяльність свого батька. Ти ще "маленька дівчинка" або "маленький хлопчик", який начебто і випурхнув з гнізда — але зачепився за ниточку і завис, безвихідно реагуючи на кожен " рух " того, хто залишився в гнізді. Ти вже і крила розпустив, і до висоти звик — а польоту все немає і немає.

нічого, малюк, ми все виправимо!після перегляду цього вебінару ти підеш у свій вільний персональний політ без почуття страху, провини і образи. Без нерозуміння що робити і як. Ти навчишся грамотно і безболісно вибудовувати відносини з батьками, позбудешся почуття провини і вийдеш з позиції "маленька дівчинка/хлопчик". Я тобі обіцяю. Я знаю як це робити правильно і дам тобі всю інформацію. Якісно. Чітко. Без води.

Пообіцяй мені, що все, що я скажу на вебінарі, ти законспектуєш і робитимеш. Тому що не буває чарівної таблетки. Для того, щоб досягти по-справжньому якісних результатів — потрібно працювати. А працювати-це значить виконувати певні дії. Перед тобою зараз цей шанс. Ось він-світить тобі в очі з монітора телефону або комп'ютера. Візьми його і використовуй на всю! Ось просто на всю котушку! І нічого не бійся! Я з тобою! І разом ми впораємося!

на вебінарі ми пройдемо наступні теми:
  • як екологічно і комфортно сепаруватися від батьків
  • техніки вибудовування відносин
  • позбавлення від почуття провини і співзалежності
  • вихід з"маленької дівчинки/хлопчика"
https://privatelink.de/?https://inessalitvi.ru/futureweb/separation
 
Угорі