Що нового?

Придбаний Сепарація від мами. Як безболісно почати власне життя (Вікторія Волевач)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 295 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 43.8 ГРН
14%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Тривалість - 3 години.
Формат-відео (.avi), Аудіо (. mp3).
2013 р.

Практичний майстер-клас
Не живучи власним життям, ми проживаємо чуже життя, а значить - не щасливе!
Етапів сепарації від батьків існує кілька. І найважливіший з них останній-не пізніше 19 років, коли жінка повинна вступити в доросле самостійне життя. Не пройшовши емоційну сепарацію (зменшення залежності від батьківського схвалення або несхвалення) і функціональну сепарацію (вміння існувати фізично окремо від батьків і забезпечувати себе), жінка прирікає себе на самотність, нереалізованість, проблеми у відносинах з протилежною статтю, депресії і хвороби.

що буде на майстер-класі:
  • Багато жінок, живучи пліч-о-пліч з мамою (або батьками) мріють про окреме життя, в якому є коханий, діти, сім'я, щастя. Але чи кожна з них насправді готова відокремитися? Визначаємо приховані вигоди залежності від мами (батьків).
  • Погляд в майбутнє. Навіть якщо потурати своїм прихованим вигодам, то скільки років уготовано жінці прожити в стадії "маленької переросла дівчинки" до усвідомлення того, що власне життя проходить? Техніка доведення ситуації до абсурду.
  • Компетентність-те чого не вистачає жінці на стадії відділення. Як знайти джерело своєї внутрішньої компетентності, щоб пройти через власні страхи і самосаботаж? Техніка позбавлення від страху відділення і отримання ресурсу.
  • Маніпуляції батьків-як з ними бути? Вигоди батьків у спільному проживанні зі своїми" перерослими " дітьми. Незрілість обох сторін - як її компенсувати? Практика "Моє Вище Я".
  • Як жінці, яка звикла до залежності відчути смак незалежності і власних прав? Чи не час чітко опрацювати власні життєві цілі, навіть якщо їх доведеться витягувати з себе"за вуха"? Медитація " буде так, як ти захочеш!”.
  • Як побудувати повноцінні відносини з партнером (або зустріти партнера), в яких не буде місця сценарієм со-залежності. А значить і розставання. Від підтримуючої моделі "дві каліки" до повноцінних відносин двох усвідомлених цілісних особистостей. Практика "я жінка "плюс", він-чоловік "плюс".
Сепарація необхідна як дорослим дітям, так і батькам для того, щоб побачити життя яскравіше в її різноманітності і багатстві можливостей. Несепарованість як коло сансари звужує бачення і можливості людини.

http://ty-i-ya.com/wppage/25-mk-separaciya-otdelenie-ot-mamy/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі