Що нового?

Придбаний Сигнальне програмне забезпечення для бінарних опціонів "Binary Options Beast"

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8750 ГРН
Учасників: 0 з 138
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 65.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

перш за все дозвольте мені представити себе вам. Мене звуть Алекс. я трейдер і розробник програмного забезпечення. Кілька років тому я знайшов вигідний спосіб заробити гроші, не виходячи з дому. Я був введений у світ бінарної торгівлі опціонами. В першу чергу це було як хобі для мене. Я побіг компанію з розробки програмного забезпечення і мій основний джерело доходу був від замовлень, які я отримав, щоб кодувати різні види програмного забезпечення, яке не було пов'язано з фінансовими ринками в будь-якому випадку. Останнім часом я почав вивчати світ торгівлі фінансового ринку і знайшов бінарні варіанти, як найпростіший і зручний спосіб для мене, щоб торгувати.

З моїм програмним забезпеченням ви можете мати стабільну довгострокову вінрейт 70% -80% вінрейт в двійковому торгівлі опціонами. Так це те, що саме вам потрібно, щоб мати перевагу над вашою бінарних опціонів брокера.

Я навмисно згадав слово "довгостроковий" кілька разів. Ви бачите, дуже часто, коли люди бачать рекламу як" 90 + % точна система бінарних опціонів", вони зазвичай хочуть спробувати. Насправді я виявив, що більшість новачків трейдерів завжди полювання на такій високій швидкості виграшу. Я просто хочу сказати вам кілька простих , але все ж дуже важливу істину про всі таких "супер торгових систем" або "дуже точних показників" на оголошення, які ви можете побачити в Інтернеті. При тестуванні будь - якої системи, моєї або когось іншого, ви завжди повинні розуміти , як реальна точність вимірюється. Ви повинні торгувати принаймні 100 угод, щоб побачити реальну точність торгової системи.

Це дуже важливо зрозуміти, як працює ринок, як працює ціна. Існують тисячі різних показників , але ми не можемо використовувати їх усі, чи не так? Звичайно, ми не можемо. Якщо ви хочете створити дійсно хорошу робочу стратегію, ви повинні розуміти ринок, його сильні та слабкі сторони. Ви повинні спробувати зрозуміти принципи сотень різних показників і вибрати тільки ті , які представляють поведінку ринку в найбільш істинної ступеня. Або ж ви можете створити свій власний , якщо це необхідно , щоб заповнити відсутні частини стратегії. Використовуючи показники , я ніколи не був повністю задоволений тим , як показники показали мені, що відбувається на ринку. Тому я вирішив внести деякі зміни в деякі показники і розробити свої власні ті , які в результаті стали частиною мого повного методу. Після тестування величезна кількість індикаторів і стратегій, я зробив свою стратегію розвиватися , і ось як народилася бінарні опціони Beast.

Як я вже говорив раніше, існують тисячі різних стратегій на ринку , і , як правило , більшість з них занадто складні для застосування. Деякі трейдери вважають, що якщо у них є багато показників на їх графіках вони зможуть приймати кращі угоди. Це не вірно. Реальність відрізняється! Насправді, чим більше показники у вас на графіку тим важче буде торгувати. Навіщо? Це призводить до плутанини. Це буде більш важко побачити реальну картину ринку , як показники будуть забезпечувати вас з різною інформацією на ринку, що приведе вас до плутанини. У моїй торговій системі ваші графіки будуть чіткими та простими , а сигнали будуть легко слідувати. Забудьте про захаращений картах! Забудьте про десятки індикаторів на графіках! Забудьте про складні речі! При використанні моєї системи ви будете насолоджуватися простотою вона надає.

Моя унікальна стратегія надає вам можливість торгувати величезна різноманітність варіантів часу закінчується. Не має значення, який тип трейдера ви. Це не має значення, якщо ви віддаєте перевагу короткостроковій або довгостроковій перспективі торгівлі - моя система допоможе вам з усіма вашими завданнями. Закінчення діапазон становить від 60 секунд до закінчення терміну дії щоденної. Це діапазон 99% трейдерів використовують. Насправді ви можете спробувати торгувати ще довше закінчення терміну, але немає необхідності робити це, як там буде дуже мало сигналів на таких великих відстанях, якщо ваш закінчення більш ніж за один день. Більш того, чому чекали так довго, якщо ви можете заробити гроші протягом одного дня, кілька годин або хвилин тільки ?! Ви можете торгувати будь-який фінансовий інструмент, будь то валюта, метали, індекси або акції.

І пам'ятайте, мій бінарними опціонами сигнали програмне забезпечення може надати вам всі види попереджень сигналів , що спрощує вашу торгівлю значно. Коли у вас є сигнал, програма попередить вас зі звуком, спливаюче вікно з повідомленням, по електронній пошті на Вашу поштову скриньку і навіть пошле Вам SMS на свій телефон.

просто погляньте на результати ви можете досягти за допомогою моєї системи:
 
Угорі