Що нового?

Придбаний Сила в тобі. Тариф "Стандарт" (Mari_kruko)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 989 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 85.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Привіт, мене звуть Маша
Я не супергерой. Я не розповім тобі, як врятувати планету, але я обіцяю поділитися своїми знаннями, які врятують твій великий внутрішній світ.
Сперечаємося, вже скоро ти станеш супергероєм для себе? Ці рядки більше не будуть схожими на казку, але щось чарівне точно трапиться і з твоїм життям. З одним винятком: це будуть тільки твої мрії і бажання, і вони обов'язково збудуться.

звідки я це знаю?
Я не народилася в чарівному світі. Доросле життя зі своїми складнощами торкнулася і мене. І мені не завжди вдавалося бути сильною. Я не відчувала себе успішною. Іноді здавалося, що світ налаштований проти мене, і нічого вже не зміниться. Якщо ти коли-небудь відчував подібні почуття, ти мене зрозумієш.

Але чи так все насправді? Ні. І ти, і я в силах міняти і змінюватися.

У 15 років я зрозуміла, що можу контролювати силу думки і впливати на результат подій.
Тоді я тільки почала вивчати тему підсвідомості, зараз же впевнено можу сказати, що за цим словом величезна сила. Вже до 17 років я вибралася з маленького села, побудувала казкове життя в Європі, поруч зі мною вже 8 років чоловік мрії.

Пам'ятаєте, я казала, що раніше не відчувала себе успішною? Складатися стала не тільки особисте життя. У Мій блог на ютуб всього за 2 роки без вкладень в рекламу прийшло більше 1 мільйона найкращої аудиторії, я створила свій бренд одягу, стала подорожувати, відкривати цей прекрасний світ ще ширше. Що ж говорити про те, що легко стали виконуватися інші дрібні бажання.

Найкрутіше в цьому всьому те, що це тільки початок.
Я відкрила і відкриваю для себе багато ефективних практик, залучаю бажане і роблю його дійсністю. І, чесно, вже не уявляю, ким би я була, не знаючи всього цього.
Зараз мені хочеться поділитися цим з тобою. Я знаю, що моя місія і призначення - навчити людей користуватися силою підсвідомості. Я хочу, щоб люди частіше бачили, як те, що раніше здавалося казкою, стає їхнім реальним життям.

Я дуже хочу жити в світі щасливих людей! А ти?
Якщо так, то давай починати змінювати життя зараз.

твої навички та результати після курсу:

1. Легко впізнаєш негативні установки, замінюєш їх на позитивні
Результат: міняєш життя в кращу сторону, звільняєшся від того що заважало тобі отримати бажане, впливаєш на свій стан і атмосферу навколо себе

2. Розумієш, що таке медитації і як їх застосовувати
Результат: в стані медитації краще чуєш підсвідомість, вмієш направляти його на результат, бажання матеріалізуються в прискореному темпі.

3. Вмієш опрацьовувати минулі травми, позбавляєшся від негативного досвіду
Результат: ти вільна людина. На плечах більше немає вантажу старих образ, розчарувань і почуття провини. Ти йдеш по життю легко.

4. Розумієш, як увійти в стан грошового потоку
Результат: розширюєш свою підсвідомість, не ставиш собі кордонів і стелі в доході. Усвідомлюєш, як поводитися з грошовою енергією собі на благо. Не боїшся великих сум, прагнеш до високого рівня життя і знаходишся в достатку.

5. Отримуєш робочий алгоритм матеріалізації бажання
Результат: цілі і наміри швидше втілюються в реальність. Ти знаєш про кращих робочих техніках для досягнення бажаного і бачиш результати.

6. Розумієш справжні цілі, приймаєш вірні для себе рішення
Результат: тепер ти чуєш себе і знаєш, чого хочеш насправді. Нехай зараз це і здається дуже важким завданням. Скоро все зміниться.

7. Знаходишся в стані "тут і зараз"
Результат: Ти чудово розумієш свої почуття, чуєш інтуїцію. Не настрій контролює тебе, а ти його. Ти знаєш, як легко приходити до гармонії з собою.

8. Вмієш позитивно впливати на людей
Результат: відносини з потрібними людьми поліпшуються на твоїх очах. Близькі стають ще ближче. Тепер не відносини на роботі впливають на твій стан, а ти впливаєш на здорові і гармонійні відносини з людьми. Ти відчуваєш свою значимість, починаєш випромінювати позитивну енергію. Люди сильніше тягнуться до тебе.

9. Вектор твого майбутнього завжди в твоїх руках
Результат: тепер в ти задаєш напрямок життя і знаєш, як прийти до потрібного результату в кожній з її сфер.

Каті 21 рік, життя здається нормальним. Ніби є все, але чогось весь час не вистачає. Вона хоче бути щасливою, хоче менше втомлюватися, більше встигати, з'їздити в Іспанію, не лаятися з начальником на роботі.
Катя весь час старається, але здається, що просто топчеться на одному місці. Ніяких рухів немає.

що дасть Каті кожен з кроків курсу?

БЛОК 1. "Робота з підсвідомістю"
Виявляється, що підсвідомість на 95% впливає на наше життя. Це та основа, з якої потрібно починати роботу. Інакше всі інші зусилля будуть без результату.

Катя працює з підсвідомістю і розуміє, що:
  • вона впливає на свою реальність, змінюється її відносини на роботі, поліпшується особисте життя і атмосфера будинку, вона відчуває себе впевнено, адже тепер вона контролює своє життя сама.
  • починає інтуїтивно чути підказки і відповіді на складні питання
  • вона сама задає настрій. Більше не трапляється такого, що вона прокинулася з поганим настроєм, і день пройшов даремно
БЛОК 2. "Негативні програми"
Негативні установки, які ми не помічаємо, дуже сильно впливають на нас і оточуючих. Поки все "не так", ми самі створюємо собі те, чого хочемо уникнути.
Катя часто говорила, що у неї не вийде заробити 50 до, вона вважала, що ніхто не розуміє і не чує.
Катя вчиться усвідомлювати свої негативні переконання, позбавляється від них і ПРАВИЛЬНО змінює свої програми на нові. Підсумок:
  • змінюються всі проблемні сфери
  • дохід зростає
  • близькі люди тепер чують і розуміють її, вона відчуває турботу і підтримку
БЛОК 3. "Руйнівні почуття: СТРАХ, почуття провини, образи"
Багато хто з нас знають про ці руйнівні речі, але не усвідомлюють повністю, що з ними робити і яким вантажем вони лежать на нашому житті.
Виявилося, що страх "я не зможу вступити в театральний" і давня сварка з батьком відклалися на долю Каті сильніше, ніж вона могла уявити.
Тепер Катя:
  • знає про свої страхи, не дає їм реалізуватися, вміє опрацьовувати глибокі емоції
  • відпустила старі образи, скинула вантаж, який тягла на плечах кілька років
  • звільнила місце для сили і енергії, яких раніше не вистачало
БЛОК 4. "Енергія і вібрації"
Коли з'являються сили, нам хочеться знати, звідки взяти ще. Все складається з потоків енергії. Потрібно просто знати, як з нею правильно поводитися, щоб притягувати в життя бажане: потрібних людей, обставини, виконувати мрії.

Катя вчиться керувати енергією:
  • вміє притягувати в своє життя бажані події, речі, людей
  • розвивається інтуїція
  • кожен день наповнений радістю і відчуттям легкості
  • розуміє що для неї можливо все
БЛОК 5. "Медитації"
Не всім вдається досягти медитативного стану відразу. Згодом приходить розуміння, що це прямий контакт з підсвідомістю. Саме тут ми даємо підсвідомості бажаний напрямок.
Авторські медитації курсу і знання про правильні техніках допомогли Каті:
  • вийти на контакт з підсвідомістю і направити його в потрібне русло
  • почути себе і зрозуміти чого вона хоче насправді
  • розвинути пам'ять і концентрацію
  • спіймати легкість в стані тіла і розуму після медитації
БЛОК 6. "Матеріалізація бажань"
Це дуже важливий пункт, який допомагає швидше досягти бажаного. На жаль, не всі техніки працюють, як потрібно.
Після нашого курсу, на якому ми працюємо з квантовою фізикою і підсвідомістю, а не з міфічними техніками з інтернету, Катя зрозуміла:
  • як вибудувати вірний алгоритм, щоб реалізувати бажання з будь-якої сфери життя
  • Як досягти мети незалежно від фінансів і обставин
  • Як правильно виконати мрію, працюючи по перевіреним технікам і методу
  • відчуває величезну силу і потенціал всередині себе і розуміє що немає нічого неможливого
Через деякий час, все стало виконуватися дуже швидко. Зростав дохід, з'явилася машина, здійснилася мрія про Іспанію, вдома все було спокійно, на роботі запропонували підвищення. Катя була щаслива, але не тільки від цих речей. Головне, що тепер вона розуміла, що життя залежить від неї самої.
Вона зустрічає кожен день з вдячністю, знаходячи причину для щастя не десь далеко, а всередині себе.

автор: Mari_kruko

Ціна: 2690 руб

https://privatelink.de/?https://silavtebe.info/
 
Угорі