Що нового?

Придбаний Спецназ ЛМН (Рустам Резяпов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11026 ГРН
Учасників: 2 з 115
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 99.7 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Нова програма Рустама Резепова по відношенню з чоловіками.
Ціна: 29900 рублів.

Резепов Рустам
- один з відомих в Росії фахівців по відносинам між жінкою і чоловіком.

Автор 3 книг, 6 тренінгів і більше 200 уроків для жінок по відносинам з чоловіками (знайомство, закохання, заміжжя, вибудовування щасливих і міцних відносин).

випускник університету з економічним дипломом. Рустам заснував проект "101lovesecret" для того, щоб допомогти жінкам подолати проблеми у відносинах з чоловіками і стати по-справжньому щасливими поруч з потрібними чоловіками. Рустам проводить не менше 100 тренінгів і семінарів на рік по всій Росії, країнам СНД, Європі та Північній Америці. Як в онлайн форматі, так і живі зустрічі.

тренінги бестселери : Коучинг "Elite Lady", теоретичний інтенсив "буду коханою", теоретичний інтенсив "Формула високої значущості", практичні тренінги: "швидкі знайомства в соціальних мережах "" Школа знайомств "-знайомства в реальному житті," заміж за коханого "" майстерність закохання по листуванню"," особиста влада по-жіночому", флагманський трансформаційний тренінг"коханий чоловік у твоїх ніг"

Книги: "Правда про чоловіків, яку не знає більшість жінок", "як швидко вийти заміж за коханого чоловіка", "як повернути чоловіка — 3 кроки"

Освіта: ХДУ им. Н. Ф. Катанова, Податки та оподаткування. Андрій Парабеллум:" Старт 2"," ФМ 1.2"," Інфобізнес 2.0"," продажі зі стільця","продажі зі сцени". Імперія спікерів і Дейв ван Хуз"продажі на вебінарах". Mystery: At-home bootcamp, Partial Bootcamp, Full Bootcamp, Residential. Neil Strauss: "Style’s Ultimate In-Field Seduction Training Program".

професійний досвід: досвід роботи тренером більше 9 років середній вік клієнток-від 27 до 50 років вийшло заміж вже більше 743 жінок серед учасниць тренінгів та особистого коучингу успішні жінки, перші особи компаній, бізнес-леді, політики, дружини мільярдерів, лікарі, психологи, ворожки, співачки, актриси...

http://101lovesecret.ru/wppage/specnaz_lmn/
 
Останнє редагування модератором:

ева

New member
привет. я записалась. теперь мне нужно ждать мока все запишуться? или я могу оплатить и получить?
 
Угорі