Що нового?

Придбаний Створення ляльки на підставці. "Balance" (Дороте Заукайте)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1000 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Б Бриз
Статус: Набір учасників
Внесок: 41.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Making A Doll On A Stand in Dorote Zaukaite style



Ця цифрова книга-Історія однієї ляльки, яка починається з ескізу на папері і закінчується лялькою, готовою до показу.

Я розкриваю вам свої робочі процеси та методи, щоб ви могли створити подібну ляльку самостійно.



На 86 сторінках ви знайдете списки матеріалів та інструментів, що використовуються при виготовленні цієї ляльки також ескізи та візерунки. Я зробила багато фотографій під час роботи над цією лялькою, щоб ви могли бачити мій процес в деталях.

Ви також знайдете список та описи стібків, які я використовував під час виготовлення костюма цієї ляльки.

Шви пронумеровані, і ви побачите ці цифри, позначені на фотографіях. Читаючи цю електронну книгу, ви також дізнаєтесь, як я зробив крила та стенд.

Я сподіваюся, що цей підручник стане великою мотивацією для вас, щоб випробувати нові методи, щоб висловити свою творчість і розвивати свій власний стиль!

Формат файлу - 5 PDF файлів,
Розмір підручника - 86 сторінок A4, близько 600 фотографій і фотографій з короткими коментарями і поясненнями
Труднощі-Середній
Мова: Англійська

https://www.etsy.com/listing/654836078/making-a-doll-on-a-stand-digital-art?ref=also_bought-5
 
Угорі