Що нового?

Придбаний Сторі як веб-серіал. Тариф-експерт по сторіз (Настя Хавалкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 2 з 35
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 108.2 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

500 млн людей щодня купують через сторіз
75% користувачів дивляться тільки сторіз
Фахівці по сторіз заробляють від 60 000 рублів на місяць (в залежності від кількості проектів)

ЧОМУ ВИ НАВЧИТЕСЯ НА КУРСІ?
  • мислити контентом і знімати сторіз, навіть коли ніколи і нічого
  • складати контент-план і контент-стратегію для сторіз
  • писати сценарії сторіз на замовлення для блогерів і комерції
  • вкладати смисли в повсякденний контент і продавати нативно
  • розпаковувати особистість і вводити героїв в сторіз
  • працювати зі сторіз в комерційних акаунтах і впливати на охоплення і бізнес-метрики


ПРОКАЧАЙ себе і свої сторіз
Програма підійде тим, хто вже зрозумів, що спецефекти, монтаж і вікторини дають лише одноденний результат, і хоче навчитися ефективно вибудовувати лояльність аудиторії за допомогою смислів і створення сторіз-серіалу.

Блогерам
Експертам, які хочуть навчитися писати сценарії прогревов, знати механіки залучення, щоб охоплення не падали в період продажів; вміти створювати продають сторіз самостійно і допомагати своїм клієнтам з цим.

Сторизмейкерам
які хочуть продавати свої послуги і шукати клієнтів за допомогою блогу
особистих і комерційних профілів, які хочуть навчитися створювати якісні контент-плани і сценарії для клієнтів і втілювати їх, продавати товари/послуги клієнтів за допомогою сторіз і підвищити чек на свої послуги

Продюсерам і менеджерам блогерів,
які хочуть навчитися створювати справжній веб-серіал в сторіз, якісно залучати аудиторію і утримувати свої охоплення на високому рівні. Як наслідок-продавати рекламу та інфопродукти у себе в блозі

АВТОР програми:

Мене звуть Настя Хавалкіна, і від моїх сторіз неможливо відірватися!*
Мої охоплення в сторіз не опускаються нижче 15%, навіть коли Instagram "пустує", а в Директі 99+ відповідей на сторіз кожен день

Знаю, як працювати з реальним бізнесом
Я маркетолог з вищою освітою, SMM-стратег і керівник SMM-відділу одного з найбільших проектів б'юті-боксів в Росії

Я-наставник і ментор
За моїми плечима більше 100 годин консультацій по Instagram і сторіз для брендів і особистих блогів, а моя команда ласкаво називає мене Настюшка Біг Бос.

Ціна: 9900 руб.

Продажник
https://privatelink.de/?https://avantiina.ru/
 
Угорі