Що нового?

Придбаний Ступені пізнання внутрішнього світу (Ольга Демчук)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 581 ГРН
Учасників: 3 з 26
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 23.2 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У пізнанні себе важливо розуміти не тільки мета, до якої ти хочеш прийти, а й те, де ти зараз знаходишся. Цей шлях рух по щаблях пізнання вгору і на цьому вебінарі ви дізнаєтеся як зрозуміти де ти зараз знаходишся і як перейти на новий рівень.

Для кого цей вебінар

Цей вебінар для тих, хто хоче відкрити двері у внутрішній світ, а значить він для сміливих або зневірених людей

Це вебінар буде цікавий не тільки для тих, хто шукає відповіді на питання " Хто я і який я?", але так само для початківців і практикуючих психотерапевтів і психоаналітиків. На ньому ви дізнаєтеся які етапи проходить психіка на шляху з помилкового я до істинного я

Для тих, хто хоче прийти до себе живого і справжнього і готовий знайти для цього хоча б годину часу кожен день

на вебінарі ми досліджуємо
чотири ступені пізнання особистості


Перший ступінь

Перший ступінь: встановлення контакту з тілом, емоціями і мислення співвіднесеним з самим собою. З чого починається шлях до себе

Другий ступінь

Другий ступінь: аспекти структур помилкового Я, цілісне уявлення про ці структури. Необхідне знання для вміння відрізняти помилкове від істинного

Третій ступінь

Третій ступінь: створення сенсу життя замість надцінних ідей помилкового Я. вихід з під впливу помилкового я, Зміна структури психіки

Четвертий ступінь

Четвертий ступінь: креативність, натхнення, інтуїція, оригінальність мислення, генерування ідей, бажання творити. Як бути живим, цінним і вміти повертатися в цей режим роботи психіки

Вебінар веде Ольга Демчук
практикуючий психоаналітик

Автор численних статей про глибинні процеси в психіці, які ви можете прочитати на сайті. Також ви можете побачити відео лекції на ютюб-каналі

Ольга Демчук організатор і викладач Школи інтуїтивного мислення" шпигунські ігри", школи холістичного мислення" Ігри розуму", школи психоаналітиків"Сталкер".

Надає професійну психологічну допомогу в якості психоаналітично орієнтованого терапевта за напрямками: втрата сенсу життя, неможливість реалізації себе в соціумі, панічні атаки і тривожні стани, співзалежні відносини, кризові стани після психологічних травм, депресивні і суїцидальні стани, алкогольна і харчова залежність, консультування сімейних пар.

Освіта в психології: магістратура за спеціальністю психолог

Продає сайт:
https://olgademchuk.org/stupeni-poznanija-vnutrennego-mira
 
Останнє редагування модератором:
Угорі