Що нового?

Придбаний Схема Немає. Тариф Самостійний (Олеся Ємельянова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3567 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 161.3 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Ви отримаєте: матеріали курсу. 8 розділів курсу:
  • зошит №1" пастки " містить 19 вправ.
  • зошит №2" схеми " - 11 вправ.
  • 8 уроків у записі
  • 30 терапевтичних технік і вправ. До кожної вправи записаний відеоурок, в якому я пояснюю, як робити вправу і заповнюю свій зошит, з повною рефлексією думок і емоцій.
цей курс підходить:
  • для тих, хто шукає відповіді на складні питання
  • для тих, хто перебуває в кризі
  • для тих, хто готовий працювати
  • для тих, кому потрібна якісна психотерапія
Так Для кого конкретно?
  • Якщо в глибині вашої душі є пастки знедоленості, нікчемності і неспроможності.
Знедоленість-я нікому не потрібна!
Неспроможність-я нічого не зможу!
Нікчемність - я погана!
Жити, провалившись в пастку, дуже важко. Тому вона компенсується схемами: перфекціонізмом, залежністю і самопожертвою.
Результат:
  • переосмислити дитинство, отримати доступ до травматичного досвіду, встановити зв'язок з собою і прийняти себе, навчитися отримувати від себе захист і підтримку, полюбити і перестати звинувачувати себе
  • навчитися бачити і приймати свої успіхи, знайти" кнопку запуску " скандалів, навчитися переживати самотність
  • навчитися зберігати себе і близьких у конфлікті, вирішувати питання "по-дорослому", бути захищеною від маніпуляцій і не маніпулювати самою, припинити травмувати дітей і партнерів, стати менш вразливою для токсичних батьків.
  • Це перша атака на пастку. Тепер перестаєш вірити у важкі, токсичні думки, починаєш змінювати своє уявлення про життя, переосмислюєш правила, за якими жила і вводиш в життя нові правила. Здорові і комфортні.
  • поглиблюється розуміння між своїм внутрішнім життям і зовнішнім життям. Це час безлічі відповідей на свої численні "чому у мене так" і можливість змінити в своєму житті все, що приносить біль, ранить, не задовольняє. Навіть якщо це не можна прибрати (токсичні батьки), ставлення сильно змінюється.
  • завершення диференціації, відчуття окремо і зростання цінності свого Я.
    Зміцнення метапозиції, що допомагає бути у відносинах, але не душити себе злиттям. Повага до своїх потреб, кордонів. Розрізнення своїх потреб і потреб партнера/членів сім'ї.
програма
  1. виправлення дитинства
  2. Стань видимою
  3. Робота з відносинами
  4. руйнування пастки
  5. Моє доросле Я. трансформація
  6. мої потреби
чому я написала цей курс?
  • величезна кількість людей задає мені в директ питання, але мої відповіді нічого не змінюють в їхньому житті.
  • вилікуватися можна тільки в терапії. Терапія доступна не всім: експати, жителі маленьких міст, труднощі з вибором терапевта, страхи за конфіденційність. Ну і важливе: терапія – це дорого.
  • в основі ОНЛАЙН-курсу СхемаНет лежить мій авторський протокол глибинних змін. Проходячи техніки, вправи, заповнюючи Робочий зошит, клієнт психотерапевтичного процесу знаходить в собі безліч усвідомлень, осяянь, інсайтів. Змінює свою картину світу, відносини з рідними і близькими. Звільняється від когнітивних спотворень, знижує напругу негативних емоцій. Лікує свою біль. Це психотерапія.
Я, Олеся Ємельянова. Мені здається, ми в блозі дуже тепло і добре знайомі, про всяк випадок представлюся. Офіційно
Автор курсу, кандидат психологічних наук, психолог, кпт-терапевт.
Працюю в концепції когнітивно-поведінкової терапії. Доповнюю її гіпнозом (еріксонівським і класичним), генеративним коучингом, нлп, провокативною терапією і схемотерапією. Все це обов'язково буде в курсі.
Навчаюся все життя. Вчу теж все життя. Психотерапія-найскладніша і цікава професія, тому багато терапевтів постійно навчаються. Ну і ще це дуже надихає. Приватну практику веду більше 10 років.
Звичайно, я перебуваю в особистій терапії (у психоаналізі). Якщо знайомі з течіями терапії, оцініть мій тонкий гумор: кпт-терапевт на прийомі у психоаналітика.
Ми проведемо разом два терапевтичних місяці, наповнених інсайтами, пізнанням себе, вирішенням внутрішніх протиріч. Весь цей час я буду поруч: в сторіс, в коментах, в ефірах. В дорозі до себе
Старт курсу Лютий 2022

https://www.instagram.com/cxemanet/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі