Що нового?

Придбаний Тайм-менеджмент: радикально новий погляд (Павло Зигмантович)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 74 ГРН
Учасників: 1 з 5
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 15.4 ГРН
20%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


мені не подобається майже все, що пишуть і говорять про тайм-менеджменті. І я вирішив розповісти про свій підхід. Він простий, легкий, доступний абсолютно будь-якій нормальній людині. Ніяких непотрібних самообмежень і самообещаний. Все доступно і здійснимо. І перевірено на собі.
  • цілі не мотивують.
  • безліч незакінчених проектів/справ/завдань.
  • ніяк не можете почати діяти.
  • Часто відкладаєте потрібні справи.
  • Відсутність/нестача сили волі і терпіння.
  • низька/тимчасова мотивація.
  • невтілені цілі і бажання.
чому дуже важливо мати високу мотивацію? Що саме ви втрачаєте через низьку мотивацію?
  • Якщо ви відкладаєте і не завершуєте справи в бізнесі, ви втрачаєте: гроші; можливість вийти на новий рівень доходів; можливість поліпшити професійні навички; можливість придбати лідерські якості.
  • Якщо ви поставили важливі цілі, визначили важливі для себе бажання, записавши все на листок, але, тим не менш, мотивація як і раніше відсутня, ви втрачаєте: можливість втілення своєї мрії, своїх бажань; можливість жити комфортно; можливість швидко досягати цілей; можливість бути високопродуктивним; можливість ефективно використовувати час.
  • Якщо ви вирішили стати краще, змінити життя, виконуючи певні вправи (наприклад, вести щоденник успіху), але не вистачає терпіння і сили волі, ви втрачаєте: можливість довгоочікуваних змін у своєму житті.
  • Якщо ви вирішили схуднути, почати правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя, відвідувати спортзал, але ніяк не можете приступити до виконання наміченого плану, ви втрачаєте: власне здоров'я.
  • Якщо ви захотіли позбутися будь-якої шкідливої звички і прищепити собі нову, але не вистачило сили волі, ви втрачаєте: можливість придбати хорошу звичку, яка здатна збагатити і змінити ваше життя.
https://zygmantovich.com/products/time/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі